Telekom a HD voice

Otázka

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Peter Német o.k. to bolo len okrajovo. Myslim, ze deaktivacia HD voice sa neda deaktivovat. Kedze neviem uplne detailne info, preto som ti odporucila kontaktovat uvedenu linku. Ak maju takyto problem viaceri, tak to treba riesit volanim na linku, aby mali info, ze to nefunguje korektne. Mne sa to stalo vcera prvy krat, ze ma niekto pocul ako plechovy hovor. Tak som volala na linku a zaznamenali to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

je x ludi, ktory s tym maju problem.

opisala si mi co musim mat aby HD islo. ja praveze ziadne HD nepotrebujem, lebo akonahle dam mobil do 3G siete, kazdy druhy hovor je plechovy,akokeby clovek bol meter od mobilu. uz uz som sa chystal reklamovat 5S, az som sa docital na inom IT fore, kolko ludi ma rovnaky problem s HD voice. Odvtedy som dal mobil do 2G siete a cuduj sa svetu, problem prestal! Ok zajtra volam a nahlasujem.

Tato rada:

Na to, aby volanie fungovalo spravne musia byt splnene podmienky:

• obidva telefony musia podporovat HD voice,
  • obidva telefony musia byt v sieti 3G. Ako nahle prejde jeden z volajucich do pokrytia 2G, HD sa zrusi.

mi je s prepacenim na nic, pretoze ja na to aby som problem vyriesil NEMOZEM MAT HD VOICE aktivne, inac sa neda telefonovat!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Peter Német ak ti mas problemy s volaniami zavolaj na 0800 123 777, nech aspon zaeviduju tvoj problem, pripadne, nech ho skusia doriesit.

Na to, aby volanie fungovalo spravne musia byt splnene podmienky:

• obidva telefony musia podporovat HD voice,
  • obidva telefony musia byt v sieti 3G. Ako nahle prejde jeden z volajucich do pokrytia 2G, HD sa zrusi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odkedy je tato sluzba v ponuke, alebo je sucastou hovorov, x mojich hovorov z iphone 5S ma plechovy zvuk! raz sa stane ze pocujem ok, ale v 7 z 10 telefonatov pocujem plechovy zvuk!! 

co s tym je??

uz som mchcel reklamovat mobil, ked mi x ludi zacalo pisat, ze im to robi na novych mobiloch inych znaciek, ale iba s telekou simkou.

ziadam okamzite vyriesenie - plošné! - tohto problému. alebo moznost tuto blbost vypnut!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj 

vymena karty nie je nutna nakolo na vyuzivanie HD voice postacuje aj 3G pripojenie ( ale mas teraz moznost vymenit si SIM bezplatne na 4G cize vymenou si neuskodis prave naopak) , co sa tyka nasadenia do prevadzky sa docitas tu : HD hlas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar