Magenta 1 skupina

Otázka

• 0

dobryden mame skupinu magenta 1 v ktorej je zatial pausal T ideal 21(ten je mojej kamaratky,ktora ma pevny net od ineho operatora ) a ja mam  doma opticky internet a pocula som ze po novom ked ste v magenta 1 budete mat rychlejsi internet tak sa chcem spytat ako tam pridam moj internet do tej skupiny ak v telekome nemam cislo,staci mi kupit preplatenku na moje rodne cislo a potom to pridat do skupiny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Skupinu si môžeš založiť len s paušálom, Ty alebo niekto iný.

Ty svoj internet vieš pridať len cez mobilnú službu môže byť aj Predplatenka, tu musíš dobíjať aspoň raz ročne, alebo paušál Bez záväzkov, tam stačí pre zachovanie urobiť jeden hovor, alebo sms raz za rok (internet a mobilná služba musia byť na rovnakom RC alebo ICO)

Ak by sa paušál - majiteľ skupiny zrušil - zruší sa aj celá Magenta, ak vystúpi, alebo zruší služby niektorý z členov, skupina ostáva zachovaná ale benefity sa prestanú uplatňovať. Tu nájdeš viac info: https://www.telekom.sk/wiki/volania/magenta-1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kúp si predplatenku, alebo paušál Bez záväzkov a tak si pridáš do skupiny aj Tvoj internet a získaš dáta navyše. Ja som si tiež objednala Bez záväzkov a prípade poruchy viem využívať neobmedzené dáta zadarmo, ktoré dostanem.

https://www.telekom.sk/volania/pausal/bez-zavazkov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez ma zaujma Magenta 1

Zatial mam len opticky internet L. Nic ine od telekomu nemam a momentalne ani neplanujem, ale viem zohnat ludi, ktory maju pausal.

Chcem to kvoli zvyseniu rychlosti na optickom internete.

Ak by som nahodou zalozil skupiny Magenta 1 a po urcitom case niekto zo skupiny zrusi pausal, alebo vystupi. Bude to znamenat to, ze Magenta skupina sa zrusi (rozpadne) a sluzby budu dalej fungovat bez benefitov ako su v Magenta 1 ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kúp si predplatenku, alebo paušál Bez záväzkov a tak si pridáš do skupiny aj Tvoj internet a získaš dáta navyše. Ja som si tiež objednala Bez záväzkov a prípade poruchy viem využívať neobmedzené dáta zadarmo, ktoré dostanem.

https://www.telekom.sk/volania/pausal/bez-zavazkov

Tak udajne nie je mozne zalozit skupinu v Magenta 1 s programom "Bez záväzkov". Musi to byt nejaky pausal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@janyxx máš pravdu, založiť skupinu môže len správca s  paušálom, ja som to písala vyššie v príspevku, ale do existujúcej skupiny ak chceš pridať internet to môžeš aj s Predplatenkou alebo Bez záväzkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Skupinu si môžeš založiť len s paušálom, Ty alebo niekto iný.

Ty svoj internet vieš pridať len cez mobilnú službu môže byť aj Predplatenka, tu musíš dobíjať aspoň raz ročne, alebo paušál Bez záväzkov, tam stačí pre zachovanie urobiť jeden hovor, alebo sms raz za rok (internet a mobilná služba musia byť na rovnakom RC alebo ICO)

Ak by sa paušál - majiteľ skupiny zrušil - zruší sa aj celá Magenta, ak vystúpi, alebo zruší služby niektorý z členov, skupina ostáva zachovaná ale benefity sa prestanú uplatňovať. Tu nájdeš viac info: https://www.telekom.sk/wiki/volania/magenta-1

To znamena, ze ked mam magio internet na seba, tak musim aj pausal mat na seba ?

Nemozem si zohnat niekoho ineho, kto ma pausal ?

Editoval/-a janyxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To znamena, ze ked mam magio internet na seba, tak musim aj pausal mat na seba ?

Nemozem si zohnat niekoho ineho, kto ma pausal ?

Môžeš sa  pripojiť do inej skupiny k niekomu kto má paušál, ale len cez mobilnú službu (Predplatenka, alebo Bez záväzkov) aspoň do včera to tak platilo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžeš sa  pripojiť do inej skupiny k niekomu kto má paušál, ale len cez mobilnú službu (Predplatenka, alebo Bez záväzkov) aspoň do včera to tak platilo

A teraz to uz neplati ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A teraz to uz neplati ?

Platí naďalej: Vstúpiť do skupiny môžete, ak máte mobilné číslo od Telekomu: mobilný T paušál, paušál ÁNO, Happy, program Bez záväzkov alebo predplatenú kartu s programom Predplatenka a Easy. Ak máte služby Chytrého balíka (Magio televíziu, Magio internet alebo Pevnú linku) alebo služby DIGI (DIGI Internet alebo DIGI televíziu), musíte mať súčasne mobilné číslo od Telekomu, aby ste ich mohli zaradiť do skupiny a čerpať jej výhody.

https://www.telekom.sk/magenta1/#sec-1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cize velmi jednoducha otazka. 

Mam znameho,  ktory ma pausal (nespominam si ktory, ale urcite je to jeden z T, ANO, Happy). On vytvori skupinu v Magenta 1 a pozve ma do skupiny.  Ked chcem ist do skupiny, musism mat cislo od telekomu (co nemam). Takze objednam si Bez zavazkov. Tym padom dostanem cislo a mozem vstupit do Magenta 1. Potom spravca skupiny moze pridat aj moju sluzbu  (co je optiknet) do skupiny na ktoru sa aplikuje benefit.

Ak tomu dobre rozumiem, tak program Bez zavazkov je program, kde dostanem SIM kartu za 0€ a aspon 1x za rok musim uskutocnit z tej karty jeden hovor, alebo poslat 1x SMS, inak bude karta (cislo) deaktivovane. Ako na tu kartu dostanem kredit aby som mohol uskutocnit hovor, alebo sms ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Popísal si to dobre, ak urobíš z Bez záväzkov hovor , alebo sms, prípade Ti to do faktúry, to je paušál bez mesačného poplatku, nie karta na dobíjanie. Z môjho pohľadu je výhodnejšia, nemusím myslieť na dobitie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cize velmi jednoducha otazka. 

Mam znameho,  ktory ma pausal (nespominam si ktory, ale urcite je to jeden z T, ANO, Happy). On vytvori skupinu v Magenta 1 a pozve ma do skupiny.  Ked chcem ist do skupiny, musism mat cislo od telekomu (co nemam). Takze objednam si Bez zavazkov. Tym padom dostanem cislo a mozem vstupit do Magenta 1. Potom spravca skupiny moze pridat aj moju sluzbu  (co je optiknet) do skupiny na ktoru sa aplikuje benefit.

Ak tomu dobre rozumiem, tak program Bez zavazkov je program, kde dostanem SIM kartu za 0€ a aspon 1x za rok musim uskutocnit z tej karty jeden hovor, alebo poslat 1x SMS, inak bude karta (cislo) deaktivovane. Ako na tu kartu dostanem kredit aby som mohol uskutocnit hovor, alebo sms ?

Na Bez záväzkov vieš vstúpit do Magenta1 a v skupine si voláte zadarmo. Teda ty máš zdarma v skupine, ostatné je nad limit. Rozhodne to je lepšie ako Predplatenka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ide v tejto chvili o benefit, kde ti zvysia rychlost internetu ak si v Magenta 1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar