Poistenie mobilu cez app.

Otázka

• 0

Mám záujem o kúpu mobilu a predĺženie paušálu  ale nikde v app mie je pripoistenie mobilného zariadenia v kamennej pobočke je to 2 € mes.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ak si objednávaš predlženie cez appku, alebo web potom musíš osobne na predajňu a tam Ti zariadenie poistia - do 30 dní od kúpy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Jozef_Rudy
      Dobrý deň bol by problem so splnomocnenim s podpisom zmluvy a prebranim zasielok resp noveho zariadenia? aj ked tam bude cierne na bielom citujem " a vratane preberania zasielok  od kurierskych spolocnosti( zmluvy a nove zariadenia pod tym sa mysli napr mobil)"  

• Od Mik113
      Dobrý deň,
      poškodil sa mi displej telefónu nárazom. Je poistený a čítal sem že je toto v podstate v poistení zahrnuté ak som to správne pochopil. Ako sa má ale postupovať ak chcem využiť toto poistenie. Nikde som nenašiel nejaký postup. Ísť na predajňu ?
      Ďakujem
    • Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od szabova.danus
      Chcem sa spýtať na aplikáciu Google v telefóne HUAVEI či funguje alebo nie. Ďakujem za odpoveď 
    • Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?