Otázka

• 0

Dobrý deň prajem,

v akom termine bude  Telekom budovať optiku v lokalite Tri vody, Malinovo? Videl som stavebne povolenie + Telekom ma optiku tesne pred vstupom do Troch vod. Momentalne Telekom buduje optiku v centralnej casti obce, u nas sa zatial nic nedeje, zaujem by bol. 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mirko podarilo sa Vam nieco zistit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika bude dokončená v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od cipoSK
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa zvažuje alebo či je naplánované zavedenie optického internetu v Strážskom na ulici Pod hradom. Tento stav sa tu roky nerieši a už aj obce ako Vinné či Vinianske jazero, Kochanovce, majú optický internet. Sme v "meste" ale ako sto rokov za opicami... Ďakujem pekne za odpoveď. 
    • Od TeryBie
      Zdravím, 
      spísali sme požiadavku na inštaláciu optického internetu, ako bolo odporúčané tu: https://forum.telekom.sk/topic/23550/, a to pred 3 týždňami (19.8.), zatiaľ bez odozvy. Inštaláciu snažíme realizovať už niekoľko mesiacov, ale bez reálneho vyriešenia tejto situácie zo strany Telekomu . Prosím Vás, ako docieliť, aby sa inštalácia optického internetu aj uskutočnila, ideálne ešte v septembri? Dá sa niekde zistiť, v akom stave vybavovania sa naša požiadavka nachádza?
      Ďakujem vopred,