Stav reklamácie Iphone

Otázka

• 0

Ahojte, prosim vas, kde si viem overit stav reklamacie? Hladal som na esc.sk, swiss spol, ale podla IMEI a ani serioveho cisla neviem dany telefon najst. Viem, ze este mate cas, ale zacinam byt nervozny s nahradnym telefonom a neda sa mi normalne fungovat :) 

Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

overenie stavu reklamácie by malo byť možné cez zákaznícku linku 0800 123 456.

Neviem, ktorý servis rieši reklamáciu, ale na esc.sk je potrebné zadať aj číslo protokolu (a v podstate aj v iných autorizovaných servisoch vyžadujú aj druhý údaj, najčastejšie číslo reklamácie z Telekomu). Číslo je uvedené v potvrdení o prijatí reklamácie v tvare XXXXRF....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cez zákaznícku linku to nie je možné a esc.sk tiež nepomohlo, aj keď som zadal všetky údaje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom mobil veľmi pravdepodobne nie je v ESC, ale rieši ho iné servisné stredisko, avšak ťažko povedať ktoré. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tibor92
      Dobrý den!
      rapluje televízor, obraz bliká, vypadává obraz.
      otázka je, to berete naspet a opravíte? Alebo ako to funguje? Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, chcem sa spytat, objednala som si apple watch k pausalu, no neviem najst nikde vyslovene fakturu k zariadeniu k pripadnej reklamacii. Darovala som ich sestre, ale ci je k tomu zvlast papier keby potrebovala reklamaciu nech to ma pokope alebo len celkovo co mi prislo mailom ako objednavka, akontacia, info k pausalu, viazanosti atd. Vdaka
    • Od adino7
      Zdravim,
      Dal som reklamovať mobil a zamietli mi reklamáciu, že do mobilu bolo zasahované čiže neautorizovaný zásah. Na displeji som mal zelenú bodku vypálený pixel. Reklamácia zamietnutá a mobil mi prišiel ešte viac poškodený. Displej popísaný s čiernou fixou, ďalej tmavá čiara na dotykovom displeji po šírke displeja, poškodený dotykový dipslej v pravom hornom rohu.
      V poriadku pochopím že mi neuznali reklamáciu beriem. Ale mám právo dostať mobil v takom stave v akom som ho dával reklamovať. Prosim Vás na koho som mám obrátiť? na pobočke mi nepomohli.