Magio box GO odstranenie zariadenia

Otázka

  • 0

Pridal (editované)

Prenajal som si na leto Magio Go box a v nom som pouzil  ten benefit ucet, co ide len v mobile/tab alebo magio go boxe. Normalne ked som ho mal v mobile, vedel som ho v inom mobile ako zariadenie odstranit, ale Magio Go box zariadenie (figuruje ako Android KSTB6077) nejde odstranit, ked chcem pouzit ten ucet v mobile. Normalne sa tam zobrazil kos pre mobilne zariadenia, ale pri Magio go boxe tam nie je.  Ani v apke boxu taka moznost nie je. 

Zda sa mi ze to Telekom prehnal, to mam volat na podporu alebo ist do predajne so ziadostou o reset uctu? :-D Na dovolenku nebudem vlacit box aj s telkou ked staci mobil haha.

Editoval/-a milhos

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Z podpory odpoved: odovzdat box na predajni a zariadenie odstrania z uctu, alebo za 2 EUR/mesiac doobjednat pravo zaregistrovat na dalsie zariadenie.  Komplikovanejsie to uz nejde.

A upresnenie: Islo o ucet magio go TV prihlasovacie udaje nie Benefit. Original mi poslali 2 SMS s rovnakymi prihlasovacimi udajmi (GO / Benefit), aspon som pochopil co je tym benefitom  ked som ten Benefit ucet pouzil. :-D

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


sidebar