Praktiky Telekom-u : kviz

Otázka

• 0

Dnes som si chcel predlzit (navysit) firemny pusal + som chcel zobrat nove premiove zariadenie. Koniec mojho sucasneho pausalu konci 04/22 a nebral som nan vtedy ziadne zariadenie. Od Telekomu mam niekolko pausalov + som dlho rocnys sukromny aj firemny zakaznik.

A) Samozrejme, je to mozne, v Telekome budes dalsie 2 roky, beries drahsi pausal a este aj novy telefon.  Sice si nedobehol celu zmluvu, ale nevadi, pretoze to dotknute obdobie budes v Telekome s drahsim pausalom.

B) Je to mozne, ale predtym, ako sa nam upises na dalsie 2 roky, ti este vyrubime pokutu za predcasne ukoncenie zmluvy. A potom s usmevom na tvary podpiseme novu zmluvu.

Co myslite, ako postupoval Telekom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Samozrejme možnosť "B", je to síce hlúposť,  ale tak je to v zmluvných podmienkach, takže Telekom zareagoval správne, čiže pokuta by mala byť X mesiace x 5€ za danú službu pokiaľ sa nebralo žiadne zariadenie k službe (mobil, TV, konzola a pod.)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, lenze ja chcem zostat v telekome a zisk z obdobia, ktore je dotknute touto zmluvou nie je ohrozeny, dokonca som chcel prejst na vyssi pausal a pridat zariadenie.

Ked mam ako nehnutelnost v podnajme a mam  zmluvu na 2 roky, a ked sa v 4 mesiace pred koncom rozhodnem predlzit kontrakt a zobrat dokonca vedlajsi office, tak ma najomca najprv vypokutuje za to, ze som sa rozmyslel 4 mesiace dopredu? Toto je proste nelogicke. 

Za to, ze som chcel chcel ostat nadalej vernym zakaznikom, tak za odmenu dostanem pokutu? To im naozaj stoji za to, za 40E stratit loajalneho zakaznika, ktory mesacne fakturuje omno omnoho viac?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máš tam viazanosť viac ako 4 mesiace (lebo v príklade ich spomínaš) . Ja mám viazanosť síce na TV a net bez zariadenia ale pýtal som sa v predajni či je možné vziať zariadenie po viac ako roku viazanosti, tak mi odporučili počkať a bez pokuty si môžem zariadenie vziať 6 mesiacov pred koncom viazanosti. Tak by som sa spýtal aj na túto možnosť. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@sladkym Ano, realne mi konci zmluva ako pisem 04/22. Hm, popytam sa na tuto moznost, nebola mi zo strany predajcov prezentovana. Dakujem za tip!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar