sidebar
  • Podobný obsah

• Od warko2068
      Dobrý deň, už 4 deň počas sviatkov mi seká internet ale seká mi takým štýlom že skoro každých 5 minut mi spadne a nejde mi načítat či už youtube alebo instagram. Prosim vás viete mi stým pomoct ?
    • Od warko2068
      Dobry den už 4 den mi seka internet ked som PRO hráč. Hrávam velke turnaje a na pingu 300 sa to moc nedá hrat. Prosim vas viete **piip** niečo urobit ?
    • Od denoo9
      Ahojte, čo to môže byť ak pri normalnom reštarte DSL-AC68U ASUS , sa mi zjavi volna wifi siet menom "Obývačka.l029" asi na 1 minutu, a jej IP adresa je 192.168.255.249
      a ked dam do browsera vlastne ma to prepoji na moj asus router, a vlastne to je moja WIFI, a ked skusim dat za tu minutu speedtest tak ping je ale 400 a velmi slaba rychlost, po minute to zmizne a už sa obnovi moja povodna zaheslovana wifina.
      čo to akože može byt? nikdy som nevytvaral taku wifi siet.
    • Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.
    • Od YKAC1339
      Menil som router, po zapojení mi nefunguje wifi. Na podpore mi pán povedal, že si to mám zapojiť sám, že je to jednoduché. Tak som bez wifi (internet v PC mi funguje). Vedel by niekto pomôcť?
    • Od zdenkokovac
      včera podvečer začal vypadávať internet aj televízia po opakovaných reštartoch TV a internet na PC funguje. Nedá sa však použiť WiFi. Na routri nesvieti signálka WAN