Magio GO

Otázka

• 0

Internet mi dovoľuje chytať Magio TV len na dvoch zariadeniach. Tak som si objednal Magio GO na tretie zariadenie. To mám možnosť chytať  tiež na dvoch zariadeniach, no na telefóne mi píše prekročený počet zariadení, čiže na tel. chytám veľké **piip**. Vie prosím niekto poradiť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Internet mi dovoľuje chytať Magio TV len na dvoch zariadeniach. Tak som si objednal Magio GO na tretie zariadenie. To mám možnosť chytať  tiež na dvoch zariadeniach, no na telefóne mi píše prekročený počet zariadení, čiže na tel. chytám veľké **piip**. Vie prosím niekto poradiť? 

ak správne chápem a čítam čo píšeš...... tak
využívaš mágio tv a to funguje bez problémov.... 
mal si 3tie zariadenie ktoré si chcel využívať a preto si si aktivoval magio go. 
akonáhle si chcel použiť 4té tak ti vypisuje chybu...
zatiaľ dobre? 

ak áno, tak magio go ťa pustí využívať len na jednom zariadení, čo znamená, že za mago go neplatíš. ale máš ho zadarmo ako bonus ku svojim pevným službám. 
magio go zadarmo je na 1 zariadenie. 
magio go platené je na 2 zariadenia. 

ak si si dal len aktivovať to bezplatné magio go tak tu je ten zádrhel. 
ak si platíš za magio go, tak očividne si prihlásený na nejakom 5tom zariadení. 
a za predpokladu, že tieto počty nepustia a si si tým istý, tak je chyba v appke, ale najskôr si toto skontroluj, najme či máš go zadarmo, alebo platené ak si si nie 100% istý. 
lebo sa kľudne mohlo stať, že si mal magio go ako bonus, došiel si do telekomu, že chceš magio go a oni ti aktivovali to čo si mal ako darček zadarmo. a nie plnú verziu (platenú) magio go. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od 556362626
      Dobrý deň, prečo neviem dopozerať Kobra 11 12:45 - 13:50 18.10.2021 na Magio go, keď na Magio to ide - podobný problém sa opakuje.
    • Od real_name
      dobry den,
      predlzujem zmluvu na  telekom internet a tu zrazu vidim, ze k nej prilozili na podpis aj zmluvu na akysi "magio go benefit"
      o ktory som nikoho neprosil, na telekom.sk je o nom nic, nechapem naco by mi to bolo
      s neuvedenou cenou "podla cennika", ked prehladavam cenniky tam tam nie je (takze tipujem obvykly trik typu pol roka zadarmo a potom skok, ako to byvalo s antivirom, ktory, aj ked som ho v zivote nevyzuil, sa dal zrusit iba presnu pol hodinu pred terminom, nie rovno pri podpise zlmuvy)
      od nezelanej casti zmluvy vraj este milostivo mozem odstupit, ale nasledne musim uhradit telekomu blizsie nespecifikovane naklady, tie su kolko?
      = staci ked sa pod tuto cast nepodpisem (cize podpisem iba tu s internetom), alebo nebodaj mam vyplnit prilozene odstupenie od zmluvy (a uviest tam benefit)?