Otázka

• 0

Chcem sa spýtať na aplikáciu Google v telefóne HUAVEI či funguje alebo nie. Ďakujem za odpoveď 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Záleží od typu telefónu, pri nových typoch Huawei je už uvedené: 

tento smartfón využíva Huawei Mobile Services (HMS) 
HMS je nová nadstavba operačného systému Android od spoločnosti Huawei, ktorá nahradí sadu funkcií a aplikácií od spoločnosti Google. Vaša skúsenosť s používaním tohto smartfónu a jeho aplikácií tak bude iná, ako ste boli zvyknutí pri zariadeniach so systémom Android. Svoje obľúbené aplikácie a hry odteraz nájdete v novom obchode AppGallery. Aj keď sa jeho ponuka neustále rozširuje, nemusíte tu nájsť všetky aplikácie, ktoré poznáte z Google Play či iných kanálov. Niektoré aplikácie nie sú pre tento systém dostupné alebo môžu mať obmedzené funkcie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Erik Schweighofer
      Ahojte,
      ake je admin heslo k  Huawei  B2368-66?
      default "admin:CPE@huawei" nefunguje.
      Vdaka
    • Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od bordiromco
      Mám záujem o kúpu mobilu a predĺženie paušálu  ale nikde v app mie je pripoistenie mobilného zariadenia v kamennej pobočke je to 2 € mes.... 
    • Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?
    • Od 6075jku6075
      Zdravim,
      ma notebook  HUAWEI Matebook D15 z ponuky Telekomu naozaj procesor : Intel® Core ™ i5-10210U pamat 16GB DDR4 RAM a disk 512GB SSD?
      Videl som v predaji len verzie kde je AMD procesor,8GB RAM a 256GB SSD.