Otázka

• 0

Chcem sa spýtať na aplikáciu Google v telefóne HUAVEI či funguje alebo nie. Ďakujem za odpoveď 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Záleží od typu telefónu, pri nových typoch Huawei je už uvedené: 

tento smartfón využíva Huawei Mobile Services (HMS) 
HMS je nová nadstavba operačného systému Android od spoločnosti Huawei, ktorá nahradí sadu funkcií a aplikácií od spoločnosti Google. Vaša skúsenosť s používaním tohto smartfónu a jeho aplikácií tak bude iná, ako ste boli zvyknutí pri zariadeniach so systémom Android. Svoje obľúbené aplikácie a hry odteraz nájdete v novom obchode AppGallery. Aj keď sa jeho ponuka neustále rozširuje, nemusíte tu nájsť všetky aplikácie, ktoré poznáte z Google Play či iných kanálov. Niektoré aplikácie nie sú pre tento systém dostupné alebo môžu mať obmedzené funkcie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Jozef_Rudy
      Dobrý deň bol by problem so splnomocnenim s podpisom zmluvy a prebranim zasielok resp noveho zariadenia? aj ked tam bude cierne na bielom citujem " a vratane preberania zasielok  od kurierskych spolocnosti( zmluvy a nove zariadenia pod tym sa mysli napr mobil)"  

• Od Erik Schweighofer
      Ahojte,
      ake je admin heslo k  Huawei  B2368-66?
      default "admin:CPE@huawei" nefunguje.
      Vdaka
    • Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od bordiromco
      Mám záujem o kúpu mobilu a predĺženie paušálu  ale nikde v app mie je pripoistenie mobilného zariadenia v kamennej pobočke je to 2 € mes.... 
    • Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?