Kde zmizol zoznam FTTH lokalít ? (VTS telekom)

Otázka

• 0

Ahojte, 

kde zmizol zoznam lokalít kde sa buduje/ bude budovať optika ? Bol dostupný cez vts Telekom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Peter H.
      Dobry den,
      uz nejaku dobu je web telekom.sk resp. www.telekom.sk nedostupny z pripojenia Internet vzduchom. Mobilna aplikacia funguje, web forum.telekom.sk funguje, ale www.telekom.sk skonci ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Z inych pripojeni, napr. z telekomackeho aDSL alebo mobilnych dat web funguje.
    • Od OptikaIvan
      Kedy bude fungovať optika na ulici Nad Skalkou,Ružomberok,03401
    • Od cenculsk
      doteraz som mohol pozerat televizny program na telke a 4 mobilnych zariadeniach.
      minuly tyzden mi skoncila viazanost, tak reku ok, zo vsetkym spokojnost, predlzujem.
      a dnes zistim, ze mi nejde spustit magio go na mobile. lebo vraj prekroceny limit zariadeni. ako prekroceny, vsak 4. ale bolo mi divne, ze v apke ukazuje pouzite len 1 a aj tak nejde.
      tak citam www.telekom.sk a skoro som odpadol.
      magio go je uz len  na 2 zariadenia. ale do tych dvoch sa pocita uz aj telka. takze ked jeden clen pozera "klasicku" telku, tak na mobilnom zariadeni moze byt telka spustena uz len na jednom.
      si robia **piip** v telekome. za rovnaku cenu som klesol z 5 zariadeni na 2. to keby som vedel, tak riesim konkurenciu.
      zase telekom len okrada.
    • Od tomasdobrotka
      Dobrý deň, 
      viete mi poradiť, akým spôsobom "vypnem"/zruším súhlas/ne-súhlas, aby som nedostával SMS od "Telekom 4U"?.
      Je to obtažujúce. Žiadne SMS Telekom4U som nežiadal, nechcem aby mi boli zasielané.
      Ďakujem za TIP.
    • Od miro0505
      Dobry den, je aktualne telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G funkcny v 5G sieti Telekom? Nejedna sa mi o to ci je oficialne podporovany (to vidim ze nie je v zozname), ale ci sa pripoji do 5G a ci datove prenosy funguju zodpovedajucou rychlostou...
      Dakujem.