nekonecne data vs.pausal Bez Zaväzkou

Otázka

• 0

Dobry den, je mozna aktivacia balicka nekonecnych dat (1000 GB) aj pre pausal bez zavazkou. SMS spravy o moznosti mi boli dorucena, aktivoval som si to v app-ke . Ale vobec sa neviem pripojit na internet. Dakujem za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Áno je to možné aktivovať aj na paušál Bez záväzkov, len si over či na Tvojom čísle nemáš blokovaný internet, zavolaj na 0800 123 456 a preveria Ti to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od vlcek
      Dobry den,
      nefunguju mi data v pausale bez zavazkov, v mobile je svetko nastavene dobre, s inou sim v mobile vsetko ide iba s mojou sim s pausalom bez zavazkov nejdu. Cez telekom aplikaciu mam aktivovane bonusove nekonecne data ale ziadne data telefon neprijima. Je v pokryti 4G a signal je plny.
      MT je MOTOROLA s androidom 10
      Dakujem za kazdu radu
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Peterkovik
      Chcel som si predlžiť mobilný paušal, ako dôchodcovi mi stačil ten základný stál 7 eur. Na moju žiadosť, aby mi ho predlžili bola odpoved, že taký už nie je.
      Môžem si kúpiť niečo podobné za 8 eur. Cez telefon som povedal svoje áno, a operátor mi povedal, že všetko môžem vybaviť cez apku. Zistil som, že takú apku nemám, lebo mám "starý" model telefonu. Po pár dnoch prišlo upozornenie: objednávka nie je ukončená. Chcem povedať, že zaviazanosť, paušály, nové balíčky a apky je hra za ktoru je len tzv. menej viditeľné zvyšovanie cien. Chcem upozorniť aj na to, že Telekom nemá žiadnu ponuku pre dôchodcov, ktorá by zohladnovala ich špecifické potreby a finančné možnosti, ako aj fakt, že mnohí boli zákazníkmi Telekomu dlhé desaťročia.
      V mojom prípade mi bohate stačil 7 eurový paušál, ktorý som aj tak z 80 % nečerpal /vrátane dát, ktoré som vrátil skoro celé a nemohol som ich darovať nikomu z rodiny, lebo na to nemám telefon na ktorý sa musí stiahnuť nejaká "apka/".M yslím si, že takých dôchodcov ako ja sú desaťtisícky. Kontakt potrebujú deti, aby vedeli či sme v poriadku. Vačšina mojich priatelov a zným je už na druhom svete, tam sa cez telekom volať nedá. Mám príbuznú vo Francúzsku, tiež dôchodkynu, ktorá má telefon aj internet zadarmo! Francúzko je totiž na rozdiel od oligodeformokracie v SR sociálny štát.
    • Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od tyler91
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
      A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?
    • Od Michal_Stupava
      Zdravim,
      V tejto chvili vyuzivame 4G internet s outdoorovom zariadenim, ale kedze ako 2 osoby v domacnosti pouzivame momentalne internet pre prácu z domu  (10h/denne) ktory je nedostatocny, hladame preto ine moznosti s tym ze by sme si sucasny 4G internet ponechali. 
      Vedeli by ste mi poradit, ci je mozne tehnicky mat dalsie  4G/LTE zariadenie do tej istej domacnosti? 

Dakujem 

P.S. Optyka, alebo aDSL internet v nasej lokalite nie su dostupne.