Magio Go

Otázka

• 0

Dobrý deň máme Magio Go L . Máme dva televízory na jednom je nainštalovaný set to box a na druhý chceme to aktivovať cez aplikáciu ale nevieme sa dalej pohnúť kvôli tomu že ukazuje nám že je možné iba jedno zariadenie a to je už pripojené. Potreboval by som podrobný popis ako postupovať Dakujem za skorú odpoved 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• -1

O tom, že by bolo magio go L počujem prvý krát..... 

nekombinujete náhodou dve služby do jednej? a teda magio tv balík veľkosti L a k tomu službu magio go, predpokladám v darčekovej verzií ktorú máte zadarom ku pevným službám. 

magio go platené sa dá využívať na dvoch zariadeniach
magio go zadarmo sa dá využívať len jednom zariadení, čo vám aj vypisuje. 
magio tv ale vôbec nepotrebuje magio go.  magio setobox prsoste zapojíte do internetu na druhej strane zapojíte do telky. tam nič viac robiť netreba. 

podľa toho čo ste napísali, ste nahodili na televízor magio go službu a nie magio tv. takže magio tv nevyužívate. a preto vám nejde dať magio go do zariadenia kde ho využívať chcete. 

ak som správne pochopil problém. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od miro116
      Prosim vás dcera my bez môjho vedomia objednala tv magio č. Objednavky GUUGMY poprosím vás o storno objednávky ďakujem za porozumenie
    • Od Maros amphibius
      Dobry den, v decembri mi konci viazanost sluzieb internet a TV. Chcel by som predlzit viazanost s vyysou rychlostou internetu. Chcem sa spytat, ked teraz predlzim zmluvu, tak pri vianocnych akciach uz nebudem mat narok na nejake zariadenie a mam radsej pockat? Pred 2 rokmi som predlzoval viazanost a na splatky som vzal istu elektroniku a momentalne neviem, ci budem mat narok na produkt aj keby som predlzil zmluvu uz teraz alebo mam cakat.
      Dakujem.
    • Od Dinotopia
      TLC HD KEDI PRIDÁ TELEKOM DO IPTV
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od informovanost
      Zdravím... taká stupídna otázka.....ale
      nedávno som si dal predĺžiť viazanosť a miesto boxu s nahrávaním som zobral bez nahrávania.
      a tento nový box praská.... najlepšie by som to opísal asi ako praskanie dreva v ohni. 
      žiaden dym, žiaden zápach spáleniny, žiadne viditeľné iskry, nie je horúci nejak nadrámec.....
      tak by ma zaujímalo či to je normálne, alebo je vadný kus.... lebo je to prinajmenšiom divné....
      aby som sa jedného dňa nezobudil, že mi podpálil byt alebo niečo.... 
      vďaka.... 
    • Od KabLe
      Zdravim. rad by som sa opytal davnejsie islo nastavit nahravanie na SETTOP BOXE este niekolko minut po skonceni programu...
      teraz som to skusal najst no nikde som to nejako nenasiel, bola zrusena tato moznost nastavenia ?
      Lebo uz niekolko krat sa mi stalo ze som nieco dal nahrat a nenahralo to cele kedze to bol dlhsie ako bolo planovane v programe..