Xiaomi redmi 9PRO nastavenie mms

Otázka

• 0

Dobrý deň.ako by som nastavil mms v telefóne.davam aj v nastaveniach siete vytvoriť nový prístupový bod ako som našiel v navodoch na nete,ale keď ho dám uložiť tak mi ho neulozi.mam tam iba prístupový bod na internet.dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Všeobecné nastavenie MMS nájdeš tu  MMS - Telekom

Avšak najlepšie vymazať APN prípojný bod a vytvoriť default nový. Všetko sa korektne načíta zo SIM karty. Toto ma Telekom dobre ošetrené a MMS budú chodiť korektne.  Na Redmi 9 PRO všetko chodí korektne, ešte aj oznámenie o doručení MMS (nefunguje doručenka iba na iPhone)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Simonsliz
      Mám xaomi redmi 9a a mám menší problém ako sa dá vyriešiť keď mi stále vypisuje zabezpečenie nereaguje ale všetko ide ako má len to zabezpečenie mi nejde správne potrebujem poradiť
    • Od prometeus
      Dobry den
      Planuje niekedy telekom aktualizovat tento telefon? Xiaomi uz davno nan vydali novy Android. A na ten moj ziadna aktualizacia nechodi.  
      Uz nikdy telefon od operatora.

• Od sariri
      Dobrý deň.
      Po prenose čísla sa mi nezobrazujú  MMS od iného operátora ako od Telekomu.  Po prijatí MMS od iného operátora mi príde len sms s textom o možnosti pozretia na webovej stránke starého operátora. 
      Dá sa to niekde prosím prenastaviť?
      Ďakujem 
    • Od jaroslav.miko
      Dobrý deň. Chystáte zaradiť Xiaomi Mi 11 lite 5g do vašej ponuky? Ďakujem za informácie
    • Od Marcel
      Ahojte,
      dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky???
      https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm
      https://youtu.be/gtWVWjVdUXc

• Od Hanesovic
      Dobrý deň.
      Funguje aplikácia Mágio GO na Xiaomi Mi TV Box S? Niekde píšu, že to funguje, niekde zase, že aplikácia sa síce dá nainštalovať, no po inštalácií vypíše, že sa nedokáže pripojiť k serveru. Máte niekto skúsenosti s týmto Android TV boxom ?
      Ak tento box nie je kompatibilný s Magio GO, viete mi poradiť nejaký Android TV box, ktorý je kompatibilný s Magio GO? Ale s Android TV, nie s "klasickým" Androidom.
      Ďakujem