Otázka

• 0

Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

To mňa tiež veľmi zaujíma. Že to nechcú pustiť pre Biznis paušály ešte chápem. Boja sa. A pritom VoLTE sa dá v prípade problémov vypnúť v nastaveniach. VoWiFi takisto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež apelujem na VoLTE, prípadne aj rozšírenie podporujúcich telefónov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém? 

Tiež ma to zaujíma a je to hanba že konkurencia má VOLTE aj VOWIFI na predplatenkách a TELEKOM stále nič...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tvrdili na zákazníckej linke že Volte funguje ale nefunguje 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tvrdili na zákazníckej linke že Volte funguje ale nefunguje 

Rovnako. 

Mám Note 20, čiže telefon kompatibilný, nastavenia všetky v poriadku, dva krát telefonát na linku - odpoved, preveria a dajú vedieť, prišla sms, ze je všetko v poriadku. Nieje. 

Osobná návšteva predajne v Žiline, chlapec pozrel že mám všetko a zadal podnet. 

Odpoveď? = všetko v poriadku, restartujte telefón. 

Realita :stále nefunguje. Je to už asi 3-4 mesiace co som to riešil, nemám už chuť. 

Amaterizmus 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rovnako. 

Mám Note 20, čiže telefon kompatibilný, nastavenia všetky v poriadku, dva krát telefonát na linku - odpoved, preveria a dajú vedieť, prišla sms, ze je všetko v poriadku. Nieje. 

Osobná návšteva predajne v Žiline, chlapec pozrel že mám všetko a zadal podnet. 

Odpoveď? = všetko v poriadku, restartujte telefón. 

Realita :stále nefunguje. Je to už asi 3-4 mesiace co som to riešil, nemám už chuť. 

Amaterizmus 

Je to pravda. Myslím, že je najvyšší čas si to dať niekomu nastaviť poriadne. Mám Mi 11 Lite 5G a používam VoLTE, ale objavujú sa problémy s presmerovaním. Občas telefón nezazvoní a nájdem v histórii hovorov "Hovor bol prijatý na inom zariadení "  Nik to nevie vysvetliť, ale podľa mňa to súvisí so zle nastavením VoLTE, okrem iného nefungujú občas korektne sieťové kódy napríklad ##002#. Požiadavka zostane bez odpovede. Začína ma to hnevať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako to vypada s Volte na predplatenkach?Teraz ho uz Telekom po obnove systemov neplanuje konecne spustit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ja mam paušál a tam bez zmeny. nefunguje ani po reštarte. 

zrejme tá zmena túto záležitosť nemala v pláne vylepšiť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde