Otázka

• 0

Dobrý deň, zaujímali by ma TV práva na Ligu majstrov, Sériu A,  Laligu a Bundesligu. Získlai ste páva na Ligu majstrov? predĹžite práva na Sériu A, La ligu a Bundesligu? Anglickú ligu vám vyfúkol  Skylink.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

NOVA SPORT 3 a 4 bude dostupné aj v magio a DIGI športy končia

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, zaujímali by ma TV práva na Ligu majstrov, Sériu A,  Laligu a Bundesligu. Získlai ste páva na Ligu majstrov? predĹžite práva na Sériu A, La ligu a Bundesligu? Anglickú ligu vám vyfúkol  Skylink.

Zrejme sa to stále ešte nevie a bude to známe koncom augusta. Je to len moja úvaha. Mňa zaujíma hlavne španielska liga🇪🇸⚽ na Digi Športoch📺. Messi predĺžil zmluvu✍️ s Barcelonou. Prekopali aj cely Real Madrid a El Clásico ⚽ nieje kde inde vidieť. 

Ta Liga Majstrov⚽ môže byť kľúčová pri vybere operátora. Mlčí aj UPC/Liberty Global. Liberty Global vlastní práva na celu F1 🏎️ a predáva práva AMC. Zrejme tí majú čo robiť pri F1🏎️, zrejme nekúpia práva na Ligu Majstrov⚽. Orange zatial iba pozastavil Orange Šport📺 a nezrušil ich.

RTVS asi nie. Ostáva len Nova Šport/Markíza od PPF/CME, tí kupili slovenskú ligu 🇸🇰⚽. Telekom možno. SkyLink/Canal+ bude mať čo robit uplatiť sám anglickú Premier League🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽ a nakoniec sa budu ešte deliť s niekým. AMC/SPORT1,2 Tí majú čo robiť aby uplatli F1🏎️. Od jesene bude nový JOJ ŠPORT, tí sa budú zameriavať skôr na slovenské športy 🇸🇰🏐🏀

Ja som rozhodnutý ukončiť Magio. Poslednú sezónu si pozriem anglickú Premier League🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽ a NFL🏈. Super Bowl🏈 sa dá pozrieť aj zadarmo na nemeckej ProSieben📺 a to mi stačí. Rád by som vedel ako to je s NFL🏈 na ďalšie roky aj tak.  Podľa mňa Telekomu trochu ľudí odíde o rok. Stále im ale ostávajú zatiaľ európske ligy ⚽🇪🇸🇩🇪🇮🇪

Začíná být velmi atraktívna francúzska futbalova liga ⚽🇨🇵. A či o tu nepríde PPF/Nova Šport 📺. Smeruje to k tomu, predplatiť

si služby v appke. Ja uvažujem skôr mať základ športových tv u operátora + predplatiť NFL🏈, alebo slovensku ligu🇸🇰⚽ na Voyo. Na to aby ma to nestalo majland, musim zrušiť Magio a prejsť na lacnejšie UPC, kde sa dá vybrať iba jeden športový balik k základnému baliku v cene za 10,80€

Telekom by mohol ísť rovnakou cestou. Načo mať M a L, XL. Keď niekomu stačí iba jeden športový balik. Stačilo by mi HD športový za 5,99+niečo zaklad a kľudne by to išlo do 13€. To mi ale Telekom nechce dať, musím toto hľadať niekde inde. Swan a Orange tí nemajú v zaklade Sport2/AMC a chýbala by mi F1🏎️. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujima ich to ako lonsky sneh, nemam slov ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar