Otázka

• 0

Dobrý deň, zaujímali by ma TV práva na Ligu majstrov, Sériu A,  Laligu a Bundesligu. Získlai ste páva na Ligu majstrov? predĹžite práva na Sériu A, La ligu a Bundesligu? Anglickú ligu vám vyfúkol  Skylink.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Zaujima ich to ako lonsky sneh, nemam slov ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, zaujímali by ma TV práva na Ligu majstrov, Sériu A,  Laligu a Bundesligu. Získlai ste páva na Ligu majstrov? predĹžite práva na Sériu A, La ligu a Bundesligu? Anglickú ligu vám vyfúkol  Skylink.

Zrejme sa to stále ešte nevie a bude to známe koncom augusta. Je to len moja úvaha. Mňa zaujíma hlavne španielska liga🇪🇸⚽ na Digi Športoch📺. Messi predĺžil zmluvu✍️ s Barcelonou. Prekopali aj cely Real Madrid a El Clásico ⚽ nieje kde inde vidieť. 

Ta Liga Majstrov⚽ môže byť kľúčová pri vybere operátora. Mlčí aj UPC/Liberty Global. Liberty Global vlastní práva na celu F1 🏎️ a predáva práva AMC. Zrejme tí majú čo robiť pri F1🏎️, zrejme nekúpia práva na Ligu Majstrov⚽. Orange zatial iba pozastavil Orange Šport📺 a nezrušil ich.

RTVS asi nie. Ostáva len Nova Šport/Markíza od PPF/CME, tí kupili slovenskú ligu 🇸🇰⚽. Telekom možno. SkyLink/Canal+ bude mať čo robit uplatiť sám anglickú Premier League🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽ a nakoniec sa budu ešte deliť s niekým. AMC/SPORT1,2 Tí majú čo robiť aby uplatli F1🏎️. Od jesene bude nový JOJ ŠPORT, tí sa budú zameriavať skôr na slovenské športy 🇸🇰🏐🏀

Ja som rozhodnutý ukončiť Magio. Poslednú sezónu si pozriem anglickú Premier League🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽ a NFL🏈. Super Bowl🏈 sa dá pozrieť aj zadarmo na nemeckej ProSieben📺 a to mi stačí. Rád by som vedel ako to je s NFL🏈 na ďalšie roky aj tak.  Podľa mňa Telekomu trochu ľudí odíde o rok. Stále im ale ostávajú zatiaľ európske ligy ⚽🇪🇸🇩🇪🇮🇪

Začíná být velmi atraktívna francúzska futbalova liga ⚽🇨🇵. A či o tu nepríde PPF/Nova Šport 📺. Smeruje to k tomu, predplatiť

si služby v appke. Ja uvažujem skôr mať základ športových tv u operátora + predplatiť NFL🏈, alebo slovensku ligu🇸🇰⚽ na Voyo. Na to aby ma to nestalo majland, musim zrušiť Magio a prejsť na lacnejšie UPC, kde sa dá vybrať iba jeden športový balik k základnému baliku v cene za 10,80€

Telekom by mohol ísť rovnakou cestou. Načo mať M a L, XL. Keď niekomu stačí iba jeden športový balik. Stačilo by mi HD športový za 5,99+niečo zaklad a kľudne by to išlo do 13€. To mi ale Telekom nechce dať, musím toto hľadať niekde inde. Swan a Orange tí nemajú v zaklade Sport2/AMC a chýbala by mi F1🏎️. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

NOVA SPORT 3 a 4 bude dostupné aj v magio a DIGI športy končia

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar