odblokovanie telefónu

Otázka

• 0

Pri návšteve pobočky Telekomu mi dali na odblokovanie 16-miestny NCK kód, pričom v návode sa uvádza, že treba použiť 8-miestny kód. Proste nejde to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

O aký telefón sa jedná? Telekom už roky neblokuje žiaden telefón a nerobí to už žiaden operátor. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mukky89
      Dobry den,
      uz asi 5 dni mam problem s prepinanim kanalov na Magio GO - Smart TV s Androidom.
      Niekedy mi zobrazí iba 8 zakladnych kanalov. Preblikava logo kanalu stale a ked sa snazim prejst na nejaky iny kanal tak vypise ze neexistuje.
      Ma niekto podobny problem ?
      skusal som vsetko mozne, vypnut zapnut Magio GO, odinstalovat a nainstalovat Magio GO, vypnut zapnut TV, killnut v procesoch atd... stale to robi to iste
      prikladam video: https://photos.app.goo.gl/xg1mGqPPfC68Rwgf9
      vdaka za info

• Od FilipV
      Zdravím, na faktúre mi píše že platím Magio Internet XL, Magio Televízia L so zľavou balík. Na telekom stránke píše že internet má ísť silou 600mb/s no cez moju optiku to ide len 110mb/s a na teste rýchlosti len okolo 94mb/s... Neviem prečo to tak je, kedže by to mal byť optický internet a nie optika k domu, a ak tak, ako zistím či to je naozaj tá optika alebo len VDSL ? ďakujem