Rýchlosť internetu nezodpovedá platenej rýchlosti

Otázka

• 0

Dobrý den, platím si dsl l+ internet ktorý má dosahovať 60/6mbit a router je nadstavený len na 49/5 tak kde je problém? Router som skúšal reštartovať

Screenshot_20210722-013404.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ahoj, ako dlho uz vyuzivas sluzbu? Je standard ze par dni trva kym zacnes dosahovat max rychlost. Dalsia moznost je, ze na tvojej trase viac nedosiahnes vdaka starsej infrastrukture, vzdialenosti. Tym padom rychlost 49Mbps je stale OK, podla tohto nie je poruchova https://www.telekom.sk/wiki/internet/pomala-rychlost

Popripade skus zavolat na 0800 123 777 spytaj sa ci ti nevedia navysit profil na 60Mbps...

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som dsl L a asi v piatok som si to bol zrýchliť v telekome na L+ 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som dsl L a asi v piatok som si to bol zrýchliť v telekome na L+ 

Ahaaa no tak to treba pockat par dni kym sa ustali a zrychli. Ak by k tomu nedoslo po tyzdni, tak zavolaj na 0800 123 777 a povedz ze si si navysil balik ale k zrychleniu nedoslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež ma to zaujíma.  Mal som vdsl 30/3 a fungovali, dokonca som dosahoval 32/4. Potom akože  zvýšili  na 40/4 a odvtedy som dosiahol max 24/5. Ale po viacerých reklamaciach múdre hlavy od telekomunistov usúdili,  že  chyba je u mňa. Ani raz som nedosiahol rýchlosť pripojenia ktorú si platím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež ma to zaujíma.  Mal som vdsl 30/3 a fungovali, dokonca som dosahoval 32/4. Potom akože  zvýšili  na 40/4 a odvtedy som dosiahol max 24/5. Ale po viacerých reklamaciach múdre hlavy od telekomunistov usúdili,  že  chyba je u mňa. Ani raz som nedosiahol rýchlosť pripojenia ktorú si platím. 

Ahoj posli sem parametre linky. Sice nie som isty ohladom hodnot, co je OK a co uz nie. Podla tohto webu https://www.giantstride.gr/en/snr-margin-adsl/ ma @RomanSmutny nizke SNR... Najlepsie by vedel zhodnotit tieto parametre @filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem