Rýchlosť internetu nezodpovedá platenej rýchlosti

Otázka

• 0

Dobrý den, platím si dsl l+ internet ktorý má dosahovať 60/6mbit a router je nadstavený len na 49/5 tak kde je problém? Router som skúšal reštartovať

Screenshot_20210722-013404.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ahoj, ako dlho uz vyuzivas sluzbu? Je standard ze par dni trva kym zacnes dosahovat max rychlost. Dalsia moznost je, ze na tvojej trase viac nedosiahnes vdaka starsej infrastrukture, vzdialenosti. Tym padom rychlost 49Mbps je stale OK, podla tohto nie je poruchova https://www.telekom.sk/wiki/internet/pomala-rychlost

Popripade skus zavolat na 0800 123 777 spytaj sa ci ti nevedia navysit profil na 60Mbps...

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som dsl L a asi v piatok som si to bol zrýchliť v telekome na L+ 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som dsl L a asi v piatok som si to bol zrýchliť v telekome na L+ 

Ahaaa no tak to treba pockat par dni kym sa ustali a zrychli. Ak by k tomu nedoslo po tyzdni, tak zavolaj na 0800 123 777 a povedz ze si si navysil balik ale k zrychleniu nedoslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mohinder
      Ahojte, 
      Prosím Vas potrebujem rozšíriť internet do záhrady. 
      Mam router od telekomu ZTE a dve antény TP link CPE 210. Prvú som nastavil ako access point podľa manuálu a nastavil ip adresu 192.168.1.254 a pripojil cez LAN ale keď sa pripojim na Wi-Fi K anténe neprideli mi ip adresu a wifi z antény je offline. Router má ip 192.168.1.1. Treba  niečo ešte nastaviť na ZTE routry alebo niečo? 
      Ďakujem. 
    • Od Adamm_
      Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo mi nejde internet rýchlosťou aspoň 50 mb/s keď na webu je napísané že dosahuje rýchlosť až 300 mb/s : Doteraz mi aspoň tých 30 mb/s išiel ale momentálne po otestovaní ide download okolo 15 mb/s a upload okolo 5 mb/s. Dopredu ďakujem za odpoveď.
    • Od MARKO2
      Dobrý deň, mám otázku na technika. V bytovom dome (bytovke) je písaná dostupnosť internetu cez pevnu linku VDSL 25m/s a v bytovom dome sa nachádza 8 bytov. Chcem sa opýtať, najlepšie technka telekomu, že každý byt bude mať rýchlosť 25m/s alebo sa to vydelí počtom bytov čiže iba 3m/s. V prípade ak by som sa nasťahoval do takéhoto bytového domu, môže sa stať že mi nezapoja internet cez VDSL, pretože už je prekročený limit 25m/s, ktorý využívajú susedia? Prosím o vysvetlenie technika telekomu, ktorý sa tomu venuje. Dakujem.
    • Od Adamm_
      Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa plánuje v obci Vernár na ulici Olšiny výstavba pevného internetu ? 
    • Od Tobias234
      Dobry den mam problem s internetom od piatku 2.7.2021 mi nejde internet jedna sa o magio internet vzduchom kedykolvek zapnem twitch a chcem si pozriet stream alebo youtube v 720p60fps tak to stale seka mam aj ethernet kabel v pc a stale to seka hram aj hry s kamaratmi a nemozem lebo mi stale seka internet restartoval som 100 krat stale seka ked zapnem nejake video alebo stream seka to aj v 360p prosim o odpoved
    • Od Trhzexe
      Dobrý deň.
      Potreboval by som sa spýtať na môj internet od Vás mám internet.
      Hrávam hry moc rád a proste na jednom servery mi strašne seká internet nenačitavajú sa tam veci proste strašne to tam seká prídem na ďalší server kde je o 200 hračov viacej a tam je to v poriadku administrátori povedali nech kliknem - windows button + r - napíšem CMD - vlozím tam " tracert s1.gta-mp.cz " a nech kliknem enter.
      A nech im to pošlem na fórum volá sa to traceroute to by mala byť fotka z môjho traceroute : 

A povedali nech sa spýtam aj môjho poskytovateľa internetu tak sa Vás pýtam  prosím nemáte niekto nejaké rady ? ĎAKUJEM