Optika

Otázka

• 0

Zdravim,

nahodou mi neviete povedat, ake su plany na upgrade na opticky internet na J.Bottu 913/19 Zvolen? Pred casom bola komplet rozkopana ulica od Hurbanovej az po J.Bottu a tam prace zazracne zastali  Takze sused oproti mna ma optiku a ja stale DSL...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na tejto adrese nie je plánovaná optika. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od hledikmartin
      Dobrý deň,
      plánujeme výstavbu prístupovej cesty pre pozemky s plánovanou IBV. Chcem sa opýtať, čo je potrebné spraviť / ako postupovať, ak chceme prípojku do optickej siete riešiť zároveň s výstavbou cesty. Aktuálne je optika dotiahnutá na protiľahlú cestu. Ďakujem
    • Od majcorako
      Zdravím, 
      mám na vás jednoduchú otázku na ktorú som nenašiel odpoveď. Aké podmienky musia byť splnené aby sa v obci začala budovať optika? Je to čisto len zo zaujímavosti. Chápem, že to nebude jednoduché, ale chcel by som vedieť aspoň približne čo a akú váhu pri výbere lokality má. Bavíme sa o obci, ktorá má cez 500 obyvateľov, dostupné len ADSL. 
      Ďakujem za odpovede.