Router HG8245H

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, v popise je uvedené, že daný typ podporuje cez usb pripojiť disk alebo tlačiareň ale v nastaveniach routera nie je možnosť zdieľania tlačiarne. Ako to teda je s USB portom? podporuje tlačiareň alebo nie?

Editoval/-a kovacikm26

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od snipiba
      Optický wifi router Sagemcom 5670 umožňuje zapojenie 2 usb, jedno ako USB 2.0 a jedno ako USB 3.0 ... po prihlásení na router cez 192.168.1.1 nevidím žiadne "médiá" a keď na to kliknem, zobrazí mi iba hlášku, že nie sú povolené a mám zapnúť DLNA. Nikde však toto nastavenie nie je dostupné. Predpokladám, že existuje ešte aj iný účet ako "admin/xxxxx" ktorý používajú technici z Telekomu, pretože nie je šanca, aby nebolo možné nastaviť FIREWALL a ďalšie veci...
      Vďaka tomuto nastaveniu nie je možné ani poriadne a korektne forwardovať porty. cez NMAP na lokálnej sieti sú porty open, cez WAN sú všetky porty FILTERED, teda blokované routrom a to aj napriek tomu,že je vytvorený port forward...
    • Od yasky9804
      V rámci optiky od telecomu sme dostali koncové zariadenie Sagemcom 5655AC. V rámci firmy máme ale už používaný a nakonfigurovaný router od Microtiku s 2 VLAN sieťami,  pričom dodaný router to takto nakonfigurovať neumožňuje. V mikrotiku máme voľný SFP port, kde by sme vedeli optiku od telekomu pripojiť. Stačí použiť konfiguráciu PPP z Telecom routra ? Ďakujem za odpoveď. 
    • Od denoo9
      Ahojte, čo to môže byť ak pri normalnom reštarte DSL-AC68U ASUS , sa mi zjavi volna wifi siet menom "Obývačka.l029" asi na 1 minutu, a jej IP adresa je 192.168.255.249
      a ked dam do browsera vlastne ma to prepoji na moj asus router, a vlastne to je moja WIFI, a ked skusim dat za tu minutu speedtest tak ping je ale 400 a velmi slaba rychlost, po minute to zmizne a už sa obnovi moja povodna zaheslovana wifina.
      čo to akože može byt? nikdy som nevytvaral taku wifi siet.
    • Od wladoD
      Ahoj,
      Pouzivam Sagemcom 5670, pripojil som nan USB kluc ako ulozisko. Viem sa k suborom a filmom dostat  cez pocitac.
      Ako prepojim USB ulozisko s  Samsung Smart TV, aby som mohol napr pozerat filmy ?
      Dakujem Vam za radu.
      Vlado
    • Od voloda1981
      Dobrý deň zaplatil som si prémiový router,mal by mať 5ghz wi-fi bol mi dodaný technikom Huawei hg8145v5 kde funguje iba 2,4ghz wi-fi mám nárok na výmenu routra.Dakujem za odpoveď
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem