Otázka

• 0

Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť.

Ďakujem pekne za každú radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Ak ide o zmenu programu na existujucom cisle, tak ten sa niekolko hodin po podpisani Dodatku zmeni na existujucej SIMke. Predplatenka je len darcek k novej zmluve.

Ak povodne cislo nieje v Telekome, ale ide o prenos cisla, tak s tou SIM co prisla treba pockat na ukoncenie procesu prenosu cisla. To sa da zistit tak, ze cislo povodneho operatora prestane fungovat. Nemoze byt jednk cislo aktivne u 2 operatorov na 2 SIM.

Editoval/-a Jano
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stará simka  je pod KIA paušál to je pod telekom len je to ako VIP.. tak to by malo byť už zmenené asi :D ďakujem veľmi pekne za radu :) pekný zvyšok dňa prajem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa môźem ešte spýtať túto simku mám už strašne dlho no keď bola ešte na otca tak mi zablokoval kedysi dávno dáta aby som ich nemôhol púšťať. Potom sme to prehodili na mňa a teraz som si chcel po dlhej dobe zakúpiť T Ideál 32. Ak sa mi to už prenieslo na túto simku tak stále mi dáta nejdú. Keď zapnem dáta tak mám stále 3G(aj tak nefungujú) a nejde mi to dať ani na 4G.. Robil som to aj podľa návodu spomínaného tu na stránkach telekomu.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste zájsť na pobočku a požiadať novú kartu, je možné, že karta ktorú máte ani ešte nepodporuje 4G. Pri starej karte by mala byť výmena za novú zadarmo. Zároveň by Vám na pobočke aj skontrolovali či nemáte nejako blokovaný prístup na internet. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravdepodobne más starú SIM kartu, choď na predajňu a nechaj si ju zdarma vymeniť za novú 4G-5G :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde