Optika Tajovskeho 7

Otázka

• 0

Zdravim,

nahodou mi neviete povedat, ake su plany na upgrade na opticky internet na tajovskeho 7? Pred casom bola komplet rozkopana ulica od Alzbetinej az po Tajovskeho 5 a tam prace zazracne zastali - a 7cka je pritom o posledny obytny vchod na tajovskeho. Takze sused dva metre odo mna ma optiku a ja stale DSL...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

ešte mi napíšte o akú obec sa jedná a ja to preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ešte mi napíšte o akú obec sa jedná a ja to preverím. 

Ach, prepacte, uplne som to tam zabudol doplnit - Kosice, Stare Mesto.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika na tejto adrese bude dokončená k 30.11.2021 (zatiaľ je to predbežný termín). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hmm, to znie celkom nadejne. Ja som este skusil kontaktovat aj podporu cez nejaky formular (nebol som si isty, kde tuto otazku polozit), tam mi zase pre zmenu odpisali, ze na mojej adrese (7cka) neeviduju vyjadreny suhlas so zapojenim internetu (co sa mi zdalo dost divne, kedze 5+7 je jeden dom v 5tke byva 9 ludi, zatial co na 7cke len traja), tak teraz neviem, ci v tomto smere nieco podnikat (zohnat podpisy tych dvoch susedov) alebo to mam brat, ze to evidujete OK a cakat do novembra :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatiaľ netreba riešiť nič. Pokúsim sa zistiť, či by ten neudelený súhlas mohol znamenať nejakú prekážku pri zriaďovaní služieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem. Zhodou okolností bol u nás pár dní dozadu technik z Telekomu, on spomínal, že mohlo sa stať aj to, že firma, ktorá pre Telekom robí tieto práce, nikoho nenašla doma (keďže sme tam len traja, resp dvaja v celom vchode, tak je to celkom jednoducho možné) a tak ten vchod proste preskočila, že aj takéto sa stáva. Takže ak by bolo treba sa niekam dodatočne ohlásiť / niečo podpísať, tak s tým nemám problém :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar