Otázka

• 0

Dobrý deň, 

viete mi poradiť, akým spôsobom "vypnem"/zruším súhlas/ne-súhlas, aby som nedostával SMS od "Telekom 4U"?.
Je to obtažujúce. Žiadne SMS Telekom4U som nežiadal, nechcem aby mi boli zasielané.

Ďakujem za TIP.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Čo robiť, ak už nechcete dostávať reklamné SMS

Ak už nechcete dostávať zaujímavé výhody z Telekom 4U, máte možnosť jednoducho sa z odberu týchto výhod odhlásiť (tzv. opt-out proces) v ktorejkoľvek predajni Telekomu alebo na našej Zákazníckej linke 0800 123 456.

https://www.telekom.sk/reklamnyinfokanal#-0

Editoval/-a ASK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od app_6ares666
      Nefungujú mi sms-ky vypisuje mi chybu 500, čo s tým? Nefunguje ani podpora na chate od telekomu
    • Od OptikaIvan
      Kedy bude fungovať optika na ulici Nad Skalkou,Ružomberok,03401
    • Od cenculsk
      doteraz som mohol pozerat televizny program na telke a 4 mobilnych zariadeniach.
      minuly tyzden mi skoncila viazanost, tak reku ok, zo vsetkym spokojnost, predlzujem.
      a dnes zistim, ze mi nejde spustit magio go na mobile. lebo vraj prekroceny limit zariadeni. ako prekroceny, vsak 4. ale bolo mi divne, ze v apke ukazuje pouzite len 1 a aj tak nejde.
      tak citam www.telekom.sk a skoro som odpadol.
      magio go je uz len  na 2 zariadenia. ale do tych dvoch sa pocita uz aj telka. takze ked jeden clen pozera "klasicku" telku, tak na mobilnom zariadeni moze byt telka spustena uz len na jednom.
      si robia **piip** v telekome. za rovnaku cenu som klesol z 5 zariadeni na 2. to keby som vedel, tak riesim konkurenciu.
      zase telekom len okrada.
    • Od filipec12
      Ahojte, 
      kde zmizol zoznam lokalít kde sa buduje/ bude budovať optika ? Bol dostupný cez vts Telekom 
    • Od vajdiak
      Dobrý deň,
      ako prosím zruším magentu? Chcem si do svojej skupiny pridať číslo, ktoré už je správcom v inej a nikde sa neviem dopátrať, ako túto jeho magentu zrušiť, alebo ako ju opustiť. Hľadám aj v Telekom aplikácii aj na Telekom portáli, no keď sa do magenty prihlásim, nikde tam nevidím niečo, čo by mi ju zrušilo.
      Ďakujem.
    • Od yanka13
      https://forum.telekom.sk/topic/21128/ prišli mi maily  s takým vydieračským obsahom z rôznych adries , sú nebezperčné pre PC ? som staršia osoba a veľmi tomu nerozumiem... nechápem ako sa mi niečo také dostalo do môjho mailu , neobsahuje to nejaký nebezpečný vírus?