Otázka

• 0

Zdravím. Ako mozem zrušiť darovanie dát? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

• moznost darovat data sa zrusit neda, ma ju pristupnu len vlastnik cisla, preto nieje dovod tuto moznost znepristupnovat. Staci nepouzivat.
  • jednorazovo uz darovane data sa vratit späť nedaju
  • nastavenie pravidelneho darovania dat sa rusi na tom istom mieste kde ste si ho nastavili, je tam tlacidlo "VYMAZAT" a potom este "POTVRDIT ZMENY" https://www.telekom.sk/magenta1-skupina
Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ide prave o to, ze ziadnu taku moznosť tam nemám. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napiste presnejsie preco myslite ze dochadza k pravidelnemu darovaniu dat. Na www.telekom.sk/magenta1-skupina je v tej casti kde sa daruju data tlacidlo "HISTORIA", odkaz na tu istu historiu je aj uplne dole na stranke, a tam sa vzdy zaznamena ze doslo k darovaniu. Musite tam byt prihlaseny tel. cislom darcu, teda toho komu data odchadzaju.

V Telekome existuje este ina moznost posielania dat na ine cislo. Overte si nastavenie na m.telekom.sk/datanavyse/preblizkych .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred casom som synovi zadovazil sim kartu na data. Z tejto karty sa neda volat a ani sa na nu neda dovolat. Ma vsat svoje cislo. Cez aplikaciu som nastavil pravidelne darovanie dat na toto cislo. Syn kartu prestal pouzivat a preto by som chcel toto darovanie zrusit, aby moje data uz neodchadzali na toto cislo. Taku moznost pri prihlaseni do magenty nemam a nemam dokonca uz ani moznost darovat data iným.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak v Magenta 1 nemate moznost darovat data tak to druhe cislo nevyuziva darovane data. A SIM karta pre "Zdielanie dat" sa do magenty ani neda pridat, teda na nu sa data darovat ani nedaju.
Podla toho co pisete mate k pausalu SIM na zdielanie dat, ta funguje tak ze tie iste data co mate na pausalnom cisle moze minat aj to druhe cislo, s Magentou to nesuvisi. Ak to uz nepotrebujete, treba v Telekome poziadat o uplne zrusenie toho druheho datoveho cisla. Zavolajte do Telekomu 0800123456, toto na fore nevyriesite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha, no je to možné že je to tak, ale prečo nemám poznost darovať dáta ? Mam AnoL, TV, internet v dome. Zájdem zajtra do Telecomu, len od soboty to riešim a ešte ten sviatok dnes do toho, tak som to chcel skusit tu. No aspoň niečo mam vyjasnene. Dik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V magente mam dalších ktorým ak by som chcel darovať dáta tak sa to nedá. Nemám takú možnosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri benefit "Darovanie dat" v Magente treba splnit nejake skupinove podmienky. Hlavne tam musia byt sluzby pevnej siete a nemozete na pausale z ktoreho chcete data darovat vyuzivat ine zlavy, napr. zlavneny mesacny poplatok.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od eduardvarga1
      zdravim, mam od Telekomu Magio Optiku.  Prida ma niekto do Magenta1 skupiny?
      (Bolo by to vyhodne pre oboch. Mne by dali vyssiu rychlost, k mobilnym sluzbam by Vam dali viac dat..)
      Kontakt:  edwardo@post.sk
    • Od evasmutna19
      dobryden mame skupinu magenta 1 v ktorej je zatial pausal T ideal 21(ten je mojej kamaratky,ktora ma pevny net od ineho operatora ) a ja mam  doma opticky internet a pocula som ze po novom ked ste v magenta 1 budete mat rychlejsi internet tak sa chcem spytat ako tam pridam moj internet do tej skupiny ak v telekome nemam cislo,staci mi kupit preplatenku na moje rodne cislo a potom to pridat do skupiny?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od vajdiak
      Dobrý deň,
      ako prosím zruším magentu? Chcem si do svojej skupiny pridať číslo, ktoré už je správcom v inej a nikde sa neviem dopátrať, ako túto jeho magentu zrušiť, alebo ako ju opustiť. Hľadám aj v Telekom aplikácii aj na Telekom portáli, no keď sa do magenty prihlásim, nikde tam nevidím niečo, čo by mi ju zrušilo.
      Ďakujem.
    • Od Esvena
      Ahojte, 
      Ma niekto voľné miesto v skupine? Bola by som rada ak by niekto vedel zobrať jedno číslo. 
      0902 694 151
      Dakujem.