Otázka

• 0

Pridal (editované)

dobry den,

predlzujem zmluvu na  telekom internet a tu zrazu vidim, ze k nej prilozili na podpis aj zmluvu na akysi "magio go benefit"

o ktory som nikoho neprosil, na telekom.sk je o nom nic, nechapem naco by mi to bolo

s neuvedenou cenou "podla cennika", ked prehladavam cenniky tam tam nie je (takze tipujem obvykly trik typu pol roka zadarmo a potom skok, ako to byvalo s antivirom, ktory, aj ked som ho v zivote nevyzuil, sa dal zrusit iba presnu pol hodinu pred terminom, nie rovno pri podpise zlmuvy)

od nezelanej casti zmluvy vraj este milostivo mozem odstupit, ale nasledne musim uhradit telekomu blizsie nespecifikovane naklady, tie su kolko?

= staci ked sa pod tuto cast nepodpisem (cize podpisem iba tu s internetom), alebo nebodaj mam vyplnit prilozene odstupenie od zmluvy (a uviest tam benefit)?

Editoval/-a real_name
preklep

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pozri si túto stránku: https://www.telekom.sk/internet/magio-internet, časť "VÝHODY MAGIO INTERNETU NA DOMA". Ako hneď prvé je tam niečo o Magio Go Benefite.

A mimochodom, ak ti pomôže osobná skúsenosť, ja mám už dva mesiace Magio internet s Magio Go Benefitom a zatiaľ s tým nemám žiadne poplatky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Magio Go Benefit je oklieštený Magio Go pre iba jedno mobilné zariadenie, ktoré dávajú zadarmo na celú viazanosť. Nemal by si s tým mať žiadne náklady a nemá to teda zmysel rušiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka za odpoveď, ale v zmluve o tom nie je ani slovo (skôr sú tam tie opačné, aj keď neurčité formulacie), ani na telekom.sk sa mi to nepodarilo nájsť (tie by mohli zmeniť hocikedy)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

inak, aj na magiogo.sk je co sa tyka informacii velke nic, ak by som sa tam doslal uplnou nahodou absolutne netusim naco to je, nejaky zdielany (life's for sharing) tv program? (a to som zvolil slovencinu)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od michal.petrov
      K Magio TV som dostal Magio GO Benefit. Chcel som si upravit poradie kanalov a kedze v na magio box je to velke utrpenie, tak ma potesilo ze by sa to malo dat cez Magio GO. Aktivoval som si Magio GO na iPade, ale neskor som sa docital, ze poradie kanalov sa da menit len pri Magio GO na webe. Lenze na web sa uz prihlasit neviem kedze Benefit umoznuje len jedno aktivne zariadenie. Odhlasenie na iPade nepomohlo. Ked sa na iPade prihlasim a idem do nastaveni na zoznam zariadeni, tak tam ten iPad vidim, ale chyba tam ta ikona kosa na zmazanie zariadenia (kedze toto je to aktivne zariadenia). Vidim to tak, ze to niekto uplne nedomyslel, ked obmedzil pocet zariadeni pre Benefit na jedno. Ked si to raz na nejakom zariadeni aktivujem, tak uz to neviem zmenit. Vie niekto poradit alebo sa nevyhnem telefonatu na telekom support?
    • Od thepufx
      Dobry den, 
      chcel by som sa informovat kedy je planovane spustenie optickej siete na ulici Hornokynecka v Nitre cast Kynek. Pred domom uz mame postavene Telekom skrinky s optickym vedenim.  
      Dakujem za odpoved,
      Miroslav Mihok
    • Od schpako1950
      Internet mi dovoľuje chytať Magio TV len na dvoch zariadeniach. Tak som si objednal Magio GO na tretie zariadenie. To mám možnosť chytať  tiež na dvoch zariadeniach, no na telefóne mi píše prekročený počet zariadení, čiže na tel. chytám veľké **piip**. Vie prosím niekto poradiť? 
    • Od salukim77
      Dobrý deň,
      má niekto spárovaný STB s LG magic remote control na LG OLED CX? V mojom prípade : ARRIS 1002 sa mi nepodarilo spárovať(nedokážem ovládať STB s LG ovládačom).
      Ďakujem.
      MB

• Od MarcelPanac
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je niekedy v budúcnosti plánovaná optika u nás vo Hvozdnici, aktualny internet je hrozne pomalý, suseda má  cez anténu a má 140mbps zatial čo ja 10mbps od vás. Nechcel by som odchádzať. Mám u vás všetky služby, ale táto rýchlosť už nestačí. Preto sa pýtam či je niečo v pláne, alebo či mám prejsť inde