Platnosť kreditu

Otázka

• 0

Neuvažuje Telekom náhodou na predplatenke predĺžiť platnosť bonusoveho kreditu na 365 dní bolo bi to super pretože 30 dni je malo keď zákazník dostane 50 alebo 100 percent kreditu naviac tak ho nemá šancu za mesiac prevolat bolo bi super urobiť tento krok pre zakaznikov

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Je to skutočne krátky čas, to je fakt.  Ja to skôr vidím čiastočne aj očami informovanost a chápem, na mňa to zase paradoxne neplatí práve pre ten krátky čas si kupovať kredit. Pravda je niekde uprostred. To je ako so SHELL bodmi. Môžu tu ich dať aj milión, keď kupuješ za ne predražené veci, ktoré kúpiš aj niekde inde a lacnejšie. Takže za mňa treba nastaviť optimálny čas. 30 dní je málo a preto to ja nepovažujem za bonus a ani ma to nijako nemotivuje, 365 dní je zase mnoho a nemalo by to význam nazývať bonusovým kreditom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30 dní je málo, ale každým dobitím kreditu platnosť bonusového kreditu resetneš zase na 30 dní a o nič neprídeš. Takže spokojne si bonus užívaj a nestresuj sa kvôli tomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30 dní je málo, ale každým dobitím kreditu platnosť bonusového kreditu resetneš zase na 30 dní a o nič neprídeš. Takže spokojne si bonus užívaj a nestresuj sa kvôli tomu.

On myslel to, že si z toho nechce spraviť paušál. 30 dní je skutočne málo, ideálne aspoň 90dní

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže vážený zákazníci telekomu len pre vašu informáciu konkurencia Orange nemá problém bonusovym a reálnym kreditom platnosť je rovnaká v o2 tiež s tým problém nie je platnosť verím ze ak budete písať sťažnosti voči platnosti bonusoveho  a nominálnej kreditu môže sa to zmeniť snažím sa podporiť predplatenkarov aby boli so službami spokojný veľa nedostatkov treba zmeniť ku lepšiemu co sa týka internetu nefungujú všetky videá ako písal Telekom pri nekonečnom pripojení sekaju v mobile napríklad TV TA3 TV JOJ TIPSPORT JE TAM SEKANIE POCAS POZERANIA TA RÝCHLOSŤ NEPOSTAČUJE ANI V MOBILE CHCELO BI TO ASPOŇ 2 Mbit/s určite to poteší neverím ze všetkým funguje internet na predplatenke že vám idú všetky aplikácie bez sekania. TEN INTERNET STOJÍ 12 EUR NA 30 DNÍ ČIŽE 4 ECKA NA 10 DNÍ ZAUJÍMAVÉ JE ZE 4KA PONÚKA TO ISTÉ SÍCE LEN 300GB ALE PROBLÉM SO SEKANIM TAM VÔBEC NIE JE ROBTE NIEČO S TÝM V TELEKOME

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Pridal (editované)

Neuvažuje Telekom náhodou na predplatenke predĺžiť platnosť bonusoveho kreditu na 365 dní bolo bi to super pretože 30 dni je malo keď zákazník dostane 50 alebo 100 percent kreditu naviac tak ho nemá šancu za mesiac prevolat bolo bi super urobiť tento krok pre zakaznikov

ale to je presne význam....
ide o marketingový ťah. podobne ako to robia posilovne, že ak si kúpiš u nich kredit. dajú ti bonusový v určitom období, aby získali nových zákazníkov a malý bonus pre stálych zákazníkov. 

rovnako ako vernostné karty... ktoré zbierajú informácie o vlastníkovi,,,, pár osobných údajov, kedy kde, koľko, čoho nakupuje..... a potom mu ponúkne nejaké zľavy aby v danom obchode nakupoval ešte viac.... 
tento marketingový ťah nie je v ničom rozdielný. 

dostaneš bonusový kredit, ktorý sa nedá využívať na platenie vecí, len na klasické používanie. to že pre niekoho, kto telefón nevyužíva tak veľmi to nevie munúť je presne podstata toho bonusového kreditu. aby to dobre vyzeralo na reklame.... 

tak ako teraz tie neobmedzené dáta v rýchlosti 168kb či koľko to je... ku každému paušálu...... pred 10timi rokmi to bolo normálne, potom to z paušálov zobrali a teraz tomu robia reklamu a propagujú to, čo len zrecyklovali a na čo si naučili zákazníkov, takže... žiadna veľká vec, ale oni sa tak tvária akoby bola. 
To je marketing. 

ak by bola platnosť toho kreditu rok, tak by nebol význam kupovať ďalší kredit počas toho roka... a tam by sa predsa nezarobilo... 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde
    • Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy
    • Od Marian Relovsky
      Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém? 
    • Od LegionSvK
      Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť.
      Ďakujem pekne za každú radu.
    • Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?