GPON Jána Hajdóczyho Trnava

Otázka

• 0

Dobry den. Prosim Vas viete mi povedat ci sa chysta FTTH na Hajdoczyho ulici v Trnave?

Ulica sa totiz bude rozkopavat za cca mesiac koli plynovym potrubiam. Na Vasej WWW je to znazornene ako pripravovane pokrytie GPON.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná, orientačný termín dokončenia je 31.08.2021.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná, orientačný termín dokončenia je 31.08.2021.

Dobry den, vsimol som si, ze po dnesnej aktualizacii mapy(10.8 2021) planovaneho pokrytia gpon na ulici jana hajdoczyho v Trnave to planovane pokrytie uz nie je na danej ulici.. Zmenilo sa nieco? Zrusilo sa to?

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, vsimol som si, ze po dnesnej aktualizacii mapy(10.8 2021) planovaneho pokrytia gpon na ulici jana hajdoczyho v Trnave to planovane pokrytie uz nie je na danej ulici.. Zmenilo sa nieco? Zrusilo sa to?

Dakujem

Preverím

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

výstavba sa nezrušila, ale presunulo sa to na obdobie nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od VojtekViliam
      Dobrý deň prajem,
      Aktuálne máte vo výstavbe obec Sedliská a ja by som sa chcel opýtať ohľadne plánov na výstavbu optickej siete pre obec Ondavské Matiašovce (psč.: 09401), ktorá je hneď neďaleko. Prípadne v akých intervaloch sa tieto informácie môžu aktualizovať. Ďakujem a prajem príjemný deň.
      S pozdravom Vojtek Viliam.
    • Od marian.nz
      Dobry den Mirko,
      Podla excelu by mal byt opticky internet dostupny na jednej polovici ulice Kmetova (Nove Zamky). Vedeli by sme mi zistit kedy by mal byt spusteny aj na tej druhej (cisla domov 1-24)? Respektive ci su tam nejake prekazky a termin sa bude znovu posuvat? Ked som na zaciatku oktobra stretol cloveka z Telekomu tak mi hovoril ze ocakava do par tyzdnov, ale dnes sa planovany termin posunul zase o mesiac. Dakujem za kazdu info.
      Marian
    • Od peter.becik
      Dobrý deň,
      kedy konečne začne realizácia výstavby FTTH optiky v obci Turie? Projekt sa nerozbehol už takmer rok...
      Ďakujem
    • Od juraj1234
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať ci je plánované aspoň v najbližších pár rokoch budovanie optickej siete v Trnave na Kalinčiakovej ulici. 
      Mám totiž pocit ze už nieje dedina kde by nebola optická sieť, no krajské mesto je stále závislé na VDSL s vypadkami a rýchlosťou <30Mbit. 
      Vopred ďakujem za odpoveď. 
    • Od VojtekViliam
      Dobrý deň prajem,
      Chcel by som sa opýtať či nemá niekto nejaké informácie ohľadne vybudovania optickej siete pre rogión pri Rekreačnej oblasti Domaša. Konkrétne Ondavské Matiašovce.
      Vopred Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.