Optický interneh Hviezdoslavov

Otázka

• 0

Dobrý deň 

Rád by som sa informoval kedy bude pokračovať kopanie optiky vo Hviezdoslavove časť záhrady . Poprípade aku ziadost treba zaslat aby bol internet zavedeny aj na našu ulicu . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

väčšina adries je už spustená, zvyšok nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň vedeli by ste preveriť aj konkrétne ulicu rumančekovú v hviezdoslavove či sa tiež plánuje optika 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň vedeli by ste preveriť aj konkrétne ulicu rumančekovú v hviezdoslavove či sa tiež plánuje optika 

Dobrý deň,

preverím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika na tejto ulici nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže nebude ani v blízkej dobe dobudovaná? Je to tiež ulica časti záhrad takze treba sa informovať o 100dni ako ste spomínali vyššie ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

väčšina adries je už spustená, zvyšok nad 100 dní.

Zdravim prispevok som zadaval 20.6 . Odpoved bola nad 100 dni . Viete mi prosim dnes presnejsie urcit prace na optike vo Hviezdoslavove časti záhrady ulica Pažítková 1034 . Za odpoveď vopred ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže nebude ani v blízkej dobe dobudovaná? Je to tiež ulica časti záhrad takze treba sa informovať o 100dni ako ste spomínali vyššie ? 

Nepredpokladám, že bude dobudovaná, v opačnom prípade by som o tom vedel. Preverím to opätovne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim prispevok som zadaval 20.6 . Odpoved bola nad 100 dni . Viete mi prosim dnes presnejsie urcit prace na optike vo Hviezdoslavove časti záhrady ulica Pažítková 1034 . Za odpoveď vopred ďakujem 

Dobrý deň, preverím a dám vedieť v akom je to stave.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rumančeková, Pažitková - nemáme bližšie info, projekt je v príprave, preto neviem uviesť ani predpokladaný horizont výstavby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Tobias_Palko
      Dobrý Deň , chcel by som sa spýtať , sú nejaké blízke plány pre zavedenie optického internetu v Papradne , Brvništi . Ak áno nejaké bližšie informácie kedy by sa to môhlo uskotočniť ? Vopred ďakujem za odpoveď  .
    • Od Dufus89
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať či sa tento rok stihne dobudovať optika v obci Malinovo ktorú buduje pre Telekom Suptel. Podľa rozpisu mali byť niektoré ulice už dávno hotové, avšak internet tam nie je dostupný. Konkrétne mi ide o Broskyňovu ulicu ktorá je naplánovaná na realizáciu koncom októbra.
      Hlavne vsak či vôbec bude tento rok internet spustený.

Dakujem

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem