sidebar
  • Podobný obsah

• Od adamjavorsky
      Zdravím, chcel by som sa informovať o výstavbe optickej sieti v obci Spišský Štvrtok (ul. Jarná).
    • Od RastoNR
      Zdravim, vie mi niekto povedat ako to vyzera s budovanim optiky v Dolnych Krskanoch na ulici Látečkovej? 
    • Od 128647395
      Dobrý deň,
      Chcem sa spýtať, či sa plánuje optický v obci Podlužany pri Bánovciach nad Bebravou.
      Ďakujem
    • Od FordosP
      Dobrý deň,
      mal by som záujem o optický internet v Kolárove na Komárňanskej ulici.
      Optika tu je zavedená napr. na Komárňanskej 1,2,3,4, 6, 7,...10...36, ale na Komárňanskej č. 5 dajak chýba, neviem prečo. 
      Hľadám odpoveď aj riešenie, prečo náš dom nie je pripojený. 
      Boli tu z Nitry pred Veľkou nocou, aby sa ľudia napojili na ten internet, aj u mňa boli, dal som osobné údaje atď. a potom zistili, že dom nie je pripojený.
      Povedali mi, že po Veľkej noci to bude cca. 2 týždne, odvtedy nič. Škoda, že mi nepovedali, že po ktorej Veľkej noci to bude...
      Za odpoveď a možné riešenia Vám vopred ďakujem. 
      S pozdravom
      Patrik F.

• Od peter.becik
      Dobrý deň,
      kedy konečne začne realizácia výstavby FTTH optiky v obci Turie? Projekt sa nerozbehol už takmer rok...
      Ďakujem
    • Od Sizeros
      Dobrý deň, 

Ja by som sa chcel spýtať na optiku v Nesvadoch. Viem že väčšina ulíc už má dostupnú optiku ale zaujímala by ma oblasť ulíc Hradná, Záhradná, Tatranská atď. Napríklad na Záhradnej ulici nepárne čísla už majú mesiace optiku a párne stále nič. Odkladá sa to a každý mesiac nám povedia že koncom októbra, novembra atď. Neviete náhodou kedy už bude optika hlavne na párnych číslach? Dočkáme sa optiky do konca roka?
      Ďakujem