sidebar
  • Podobný obsah

• Od Dufus89
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať či sa tento rok stihne dobudovať optika v obci Malinovo ktorú buduje pre Telekom Suptel. Podľa rozpisu mali byť niektoré ulice už dávno hotové, avšak internet tam nie je dostupný. Konkrétne mi ide o Broskyňovu ulicu ktorá je naplánovaná na realizáciu koncom októbra.
      Hlavne vsak či vôbec bude tento rok internet spustený.

Dakujem

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od branislavcomor
      Dobrý  deň, chcem sa spýtať či sa plánuje v najbližšej dobe budovanie optickej siete v Devínskej Novej  Vsi (Bratislava) na ulici Bystrická. 
      Je neskutočné, že v hlavnom meste Slovenska nie som schopný mať nič lepšie ako download 14 Mbps a upload 0.8 Mbps, je to  neskutočná tragédia, internet má problém utiahnuť viac ako jedno zariadenie.