Magio TV balík L - Nemecké programy

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Mám Mágio TV balík L (iba tento balík, žiaden doplnkový balík) a donedávna mi fungovali nemecké programy ako RTL, ARD, Pro7 a podobne. Teraz mi vypisuje, že daný program sa nenachádza v mojom balíčku. Pritom v Mágiu GO, ktoré mám zadarmo k "pevnej" službe Mágio TV mi  tieto programy fungujú aj naďalej bez problémov.

Prečo mi prestali hrať nemecké programy? STB som už reštartoval  - nepomohlo.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Tieto programy premiestnili do spravodajského balíčka a ten nemáš asi aktivovaný 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Mám Mágio TV balík L (iba tento balík, žiaden doplnkový balík) a donedávna mi fungovali nemecké programy ako RTL, ARD, Pro7 a podobne. Teraz mi vypisuje, že daný program sa nenachádza v mojom balíčku. Pritom v Mágiu GO, ktoré mám zadarmo k "pevnej" službe Mágio TV mi  tieto programy fungujú aj naďalej bez problémov.

Prečo mi prestali hrať nemecké programy? STB som už reštartoval  - nepomohlo.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechapem zmysel zaradenia verejnopravnej televizie ARD a ZDF do spravodajskeho balika, ved  RTVS 1 a RTVS 2 su podla tohto tiez spravodajske televizie ??? To co je za nezmysel aktivovat si VPT za 3 eura. A ten pristup z nicoho nic aj ked ma "podnik"  pravo menit programovu strukturu - voci ucastnikom je to nefer.  Aby sam patral co sa deje. Inak vo VOP z 25.2.2021 je v neoddelitelnej sucasti Priloha - kde je v zakladnom balicku definovana ARD a ZDF.

Ak mi niekto vysvetli budem velmi rad

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede.

Zaujímavé je, že v službe Mágio GO, ktorú mám zdarma k pevnej službe Mágio TV (balik L) mi tieto programy fungujú naďalej. 

Každopádne nedá mi  to nenapísať znova, že je to chrapunstvo, nakoľko nemecké stanice ako RTL, SAT1, PRO7, ARD, Das Erste a podobe vysielajú zadarmo na satelite Astra 19.2, väčšina z nich dokonca v HD kvalite a Telekom z toho chce vytrieskat peniaze.

Aspoň, že  ORF1/ORF2 zatiaľ ostalo v IPTV (pevnej službe)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mily Telekom, 

pravé pre presunutie nemeckých tv Vás plánujem opustiť. Stratili ste anglicku Premier League (SkyLink-Canal+)⚽. Ani Vaš Digi Sport to nezachráni. 

UPC má nemecké tv iba za 1,90€ príplatok. Viem to v UPC vykladať do 13€ a majú RTL Nitro, Kabel Eins,ORF III. Rakuské ORF mate kockate SD z DVB-T.  U vás trpím pri Magio L za 18€ kvôli DigiSportom. A musím tam trpieť Discovery, Viasat, filmové a ine pikoviny. 

Dajte mi Digi Šport do Magio M bez dokumentárnych a filmových a vydržím to ešte u Vás. 

Prečo nemáte Magio S iba s jediným balikom,alebo iba jeden balik si vybrať bez pikovin do 13€?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napadlo ma. Keď že súkromné nemecké HD sú pay tv, ale verejnoprávne sú free (ARD HD, ZDF HD) tv  a aj dostupné free tv na Astra 19°E, okrem ORF HD ktorá je pay tv aj v Rakúsku, voľné sú iba ORF SD pre Slovensko práva. Pokiaľ nemáte kartu ako koncesionár ORF. Chcete mať nemecké za príplatok, tak prečo ste nemohli dať  aspoň ARD Das Erste HD a ZDF v HD? Ani na to nemáte práva? Deutsche Telekom je vaša matka.

Ako môžte uvádzať v ponuke, že Sat.1 HD a RTL Zwei HD sú v HD? HD je iba pre Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko a mate ich v SD. 

RTL group a ProSiebenSat1 nebudú pre Slovensko nikdy v HD, iba v SD, ale pre nás sú dostupné verejnoprávne ARD HD, ZDF HD, WDR HD a pod.

A chcete mi povedať, že tv od RTL Group nemate práva na Magio Go? ProSiebenSat1 ti nedali práva (ProSieben, Sat.1, Kabel Eins, Welt), to viem.

RTL Group je ale otvorenejšia a UPC v Horizon Go má práva na tv od RTLGroup (RTL, RTL ZWEI, Super RTL, VOX, NITRO) 

Pre Slovensko nie sú práva na n-tv od RTL a ani na WELT od ProSiebenSat1. 

Nerozumiem vám a ostal som zaseknutý medzi Telekomom a UPC. Už aj Orange má nemecké tv v HD.

Aj by som si pripaltil za nemecké, ale aby som mal v Magiu Go iba za to: ARD, ZDF, RTL, ProSieben. Za tu ProSieben vďaka, tú nema ani UPC. Dosť málo. Ste nemecká spoločnosť, ale konkurenčný Liberty Global/UPC vás zotrel s nemeckými tv a aj franzuzsko-belgický Orange.

Trochu sa zobuďte, netočíte sa iba okolo Digi Športom. Podpísal som zmluvu na 2 roky aj pre nemecké tv. Mohli ste aspoň nám nechať RTL TV (v SD) a ostatné ako RTL ZWEI, Pro Sieben preniesť do iného balíka, keď už ste museli. RTL tv bola v základnom baliku dlho a zrazu to nejde? Jedna tv z balika RTL Group? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Napadlo ma. Keď že súkromné nemecké HD sú pay tv, ale verejnoprávne sú free (ARD HD, ZDF HD) tv  a aj dostupné free tv na Astra 19°E, okrem ORF HD ktorá je pay tv aj v Rakúsku, voľné sú iba ORF SD pre Slovensko práva. Pokiaľ nemáte kartu ako koncesionár ORF. Chcete mať nemecké za príplatok, tak prečo ste nemohli dať  aspoň ARD Das Erste HD a ZDF v HD? Ani na to nemáte práva? Deutsche Telekom je vaša matka.

Ako môžte uvádzať v ponuke, že Sat.1 HD a RTL Zwei HD sú v HD? HD je iba pre Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko a mate ich v SD. 

RTL group a ProSiebenSat1 nebudú pre Slovensko nikdy v HD, iba v SD, ale pre nás sú dostupné verejnoprávne ARD HD, ZDF HD, WDR HD a pod.

A chcete mi povedať, že tv od RTL Group nemate práva na Magio Go? ProSiebenSat1 ti nedali práva (ProSieben, Sat.1, Kabel Eins, Welt), to viem.

RTL Group je ale otvorenejšia a UPC v Horizon Go má práva na tv od RTLGroup (RTL, RTL ZWEI, Super RTL, VOX, NITRO) 

Pre Slovensko nie sú práva na n-tv od RTL a ani na WELT od ProSiebenSat1. 

Nerozumiem vám a ostal som zaseknutý medzi Telekomom a UPC. Už aj Orange má nemecké tv v HD.

Aj by som si pripaltil za nemecké, ale aby som mal v Magiu Go iba za to: ARD, ZDF, RTL, ProSieben. Za tu ProSieben vďaka, tú nema ani UPC. Dosť málo. Ste nemecká spoločnosť, ale konkurenčný Liberty Global/UPC vás zotrel s nemeckými tv a aj franzuzsko-belgický Orange.

Trochu sa zobuďte, netočíte sa iba okolo Digi Športom. Podpísal som zmluvu na 2 roky aj pre nemecké tv. Mohli ste aspoň nám nechať RTL TV (v SD) a ostatné ako RTL ZWEI, Pro Sieben preniesť do iného balíka, keď už ste museli. RTL tv bola v základnom baliku dlho a zrazu to nejde? Jedna tv z balika RTL Group? 

ako začať..... toto je verejné fórum, tu s telekomom nepíšete vzhĺadom na to, že obsah očividne je adresovaný telekomu..... 

nech sa dívam ako sa dívam takéto balíčky či kanály nevidím že by telekom mal uvedené v ponuke pre magio internet a ani sat tv.....

v každom prípade balíčky sú robené vo všeobecnosti tak, aby sa predávalo aj to o čo nie je záujem. áno najlepšie by bolo naklikať si kanály aké chcem pozerať a vypľulo by to sumu na faktúru... ale tak by sa zarobilo menej - marketing. 
niesom si istý, ale nepredpokladám, že o nemecké kanály sa na slovensku stojí v radoch aby si ich zákazníci objednali, čo by mohlo byť prečo je tomu i porovnateľný záujem. ale ako vravím je to len dohad. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio optik:

179 ZDF

180 RTL

181 ORF Eins

182 Pro Sieben

183 ORF 2

184 ARD (????) 

185 RTL Zwei (???) 

186 SAT. 1 (???) 

(???) prečo tvrdia že sú v HD? Keď niesu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

https://www.telekom.sk/documents/10179/17346824/PDF_ponuka+kanalov+IPTV+05_21.pdf

nikde nevidím tvrdenie, že sú v HD. ako sa pozriete za každým názvom programu je napísané, ak je v ponuke v HD u týchto programov to nevidím. 
otestoval som RTL eins a v ponuke sa ani nenachádza.  preto vám dávam ponuku kanálov na pozretie ako to ponúka telekom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja poznam celú ponuku naspamäť od Telekomu a  od UPC. A to aj transponderov od Astry. Satelitnej technike sa venujem od 90.rokov. Nemecke televizie poznám od roku 1991.

RTL Eins taka televizia neexistuje!!! . RTL Television je oficiálny názov a starý nazov bol RTL Plus a vysielal na 2. transpondreri na Astra1A, Vertikálna polarizácia.

páči sa, uvádzajú ich v HD. Este raz opakujem, HD vysielanie je iba pre Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko

https://www.telekom.sk/televizia/kanaly-magio-tv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

https://www.telekom.sk/documents/10179/17346824/PDF_ponuka+kanalov+IPTV+05_21.pdf

nikde nevidím tvrdenie, že sú v HD. ako sa pozriete za každým názvom programu je napísané, ak je v ponuke v HD u týchto programov to nevidím. 
otestoval som RTL eins a v ponuke sa ani nenachádza.  preto vám dávam ponuku kanálov na pozretie ako to ponúka telekom. 

Kde píšem RTL eins???? Pišem "RTL ZWEI" pre debilov "RTL2" alebo "RTL II" 

Magio optik:

179 ZDF

180 RTL

181 ORF Eins

182 Pro Sieben

183 ORF 2

184 ARD (????) 

185 RTL Zwei (???) 

186 SAT. 1 (???) 

(???) prečo tvrdia že sú v HD? Keď niesu. 

Kde píšem RTL eins

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Expert??? 😃👎 Nepozná ani portfólio RTL. Stavim sa, že neviete ani kto RTL vlastní. Bez urážky, so mnou sa o televízií nehadajte !!! 

Ani netušíte že Prosiebensat1 je nemecký mediálny dom. Preto som v zatvorke vymenoval, niektore tv, ktoré vlastnia a schvalne som nemenoval SAT.1 Gold. Kabel Eins snáď pozna každý a každý vie, že je, to ProSieben. Spoločnosť sa vola Prosiebensat1 po smrti Leo Kircha. Viete kto bol Leo Kirch? 

ani nechem vedieť a nepýtam sa "experta" , aby mi vymenoval portfólio Discovery. Viete že Warner sa spájajú s Discovery? Viete kto je Warner? Pochybujem.  Bez urážky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

ako som napísal toto je verejné fórum to znamená, zákazníci zákazníkom ako som písal, toto fórum nie je určené na komunikáciu s telekomom
, normálne rozmýšľam, že prečo vám tu odpovedám, keď to hlboko ignorujete. 
s celým rtl si môžem vytrieť **** asi tak ma to zaujíma. aj keby to vlastnila al-kájda. 

a pre inteligentov...... celkom očividne tam píšu, že dané kanálny NIE sú v HD rozlíšení,  a schválne som aj zvýraznil ako to vyzerá, keď kanál ponúkajú v HD a menované kanály to nemajú čo tvrdím od začiatku a rovnako ste mi to poslali aj vy že nie sú v hd a napriek tomu si idete svoje... chce si to vytiahnúť tú hlavu z...... nie ... budem milý....
pekný deň. 

Screenshot_3.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako som napísal toto je verejné fórum to znamená, zákazníci zákazníkom ako som písal, toto fórum nie je určené na komunikáciu s telekomom
, normálne rozmýšľam, že prečo vám tu odpovedám, keď to hlboko ignorujete. 
s celým rtl si môžem vytrieť **** asi tak ma to zaujíma. aj keby to vlastnila al-kájda. 

a pre inteligentov...... celkom očividne tam píšu, že dané kanálny NIE sú v HD rozlíšení,  a schválne som aj zvýraznil ako to vyzerá, keď kanál ponúkajú v HD a menované kanály to nemajú čo tvrdím od začiatku a rovnako ste mi to poslali aj vy že nie sú v hd a napriek tomu si idete svoje... chce si to vytiahnúť tú hlavu z...... nie ... budem milý....
pekný deň. 

Screenshot_3.png

Veľa nepresnosti v Telekome. Nieviem kto im aktualizuje raster, robi to zle.

V PDF majú, že EuroNews je aj v XL, na Web stránke EuroNews ani neuvádzajú že je v XL. 

Das Erste a ARD je to iste, niečo podobné ako RTVS1 alebo Jednotka. 

Welt tak isto neuvádzajú, buď iba v PDF, alebo na webe. 

VH1 Classic už dávno skoro rok vystriedalo MTV80s. Fakt neviem kto im to robí. Dal by som mu minimálnu mzdu.

Telekom to jednoducho nevie robiť. Oni vedia mať Digi Sport a ostatné flakajú. 

Ak pridaju novú tv, v EPG sa ani neukazuje nove Logo. Keď dám UPC, len zírám ako im to všetko funguje. Nová tv, hneď nové logo. 

Mne sa tento Telekom nikdy nepáčil. Naozaj rozmýšľam sa vrátiť do UPC. Chcem to mať poriadne spravené a nejde mi peniaze, ale o kvalitnú robotu. Som detailista. 

O debordilazicii pozícii na stb, ani nepíšem. Kedy chcú dať HD tv na začiatok? UPC má dávno na stb HD tv od začiatku od JEDNOTKA HD a nemaju ju to dvojmo. Ako píšem, u mňa Telekom je odflaknutý a velké sklamanie. A túto negativnú skúsenosť budem šíriť samozrejme ďalej. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar