Magio TV balík L - Nemecké programy

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Mám Mágio TV balík L (iba tento balík, žiaden doplnkový balík) a donedávna mi fungovali nemecké programy ako RTL, ARD, Pro7 a podobne. Teraz mi vypisuje, že daný program sa nenachádza v mojom balíčku. Pritom v Mágiu GO, ktoré mám zadarmo k "pevnej" službe Mágio TV mi  tieto programy fungujú aj naďalej bez problémov.

Prečo mi prestali hrať nemecké programy? STB som už reštartoval  - nepomohlo.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tieto programy premiestnili do spravodajského balíčka a ten nemáš asi aktivovaný 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Mám Mágio TV balík L (iba tento balík, žiaden doplnkový balík) a donedávna mi fungovali nemecké programy ako RTL, ARD, Pro7 a podobne. Teraz mi vypisuje, že daný program sa nenachádza v mojom balíčku. Pritom v Mágiu GO, ktoré mám zadarmo k "pevnej" službe Mágio TV mi  tieto programy fungujú aj naďalej bez problémov.

Prečo mi prestali hrať nemecké programy? STB som už reštartoval  - nepomohlo.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechapem zmysel zaradenia verejnopravnej televizie ARD a ZDF do spravodajskeho balika, ved  RTVS 1 a RTVS 2 su podla tohto tiez spravodajske televizie ??? To co je za nezmysel aktivovat si VPT za 3 eura. A ten pristup z nicoho nic aj ked ma "podnik"  pravo menit programovu strukturu - voci ucastnikom je to nefer.  Aby sam patral co sa deje. Inak vo VOP z 25.2.2021 je v neoddelitelnej sucasti Priloha - kde je v zakladnom balicku definovana ARD a ZDF.

Ak mi niekto vysvetli budem velmi rad

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede.

Zaujímavé je, že v službe Mágio GO, ktorú mám zdarma k pevnej službe Mágio TV (balik L) mi tieto programy fungujú naďalej. 

Každopádne nedá mi  to nenapísať znova, že je to chrapunstvo, nakoľko nemecké stanice ako RTL, SAT1, PRO7, ARD, Das Erste a podobe vysielajú zadarmo na satelite Astra 19.2, väčšina z nich dokonca v HD kvalite a Telekom z toho chce vytrieskat peniaze.

Aspoň, že  ORF1/ORF2 zatiaľ ostalo v IPTV (pevnej službe)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mily Telekom, 

pravé pre presunutie nemeckých tv Vás plánujem opustiť. Stratili ste anglicku Premier League (SkyLink-Canal+)⚽. Ani Vaš Digi Sport to nezachráni. 

UPC má nemecké tv iba za 1,90€ príplatok. Viem to v UPC vykladať do 13€ a majú RTL Nitro, Kabel Eins,ORF III. Rakuské ORF mate kockate SD z DVB-T.  U vás trpím pri Magio L za 18€ kvôli DigiSportom. A musím tam trpieť Discovery, Viasat, filmové a ine pikoviny. 

Dajte mi Digi Šport do Magio M bez dokumentárnych a filmových a vydržím to ešte u Vás. 

Prečo nemáte Magio S iba s jediným balikom,alebo iba jeden balik si vybrať bez pikovin do 13€?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar