Sercomm Speedport+

Otázka

• 0

Ako nastavit speedport+ do modu bridge?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ako nastavit speedport+ do modu bridge?

treba zavolat na technicku linku.... techici to na dialku prepnu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od voloda1981
      Dobrý deň zaplatil som si prémiový router,mal by mať 5ghz wi-fi bol mi dodaný technikom Huawei hg8145v5 kde funguje iba 2,4ghz wi-fi mám nárok na výmenu routra.Dakujem za odpoveď
    • Od ms9621
      Za novozriadeny opticky internet s ONT HG8145V5 v bridge mode sa mi nepodarilo dostas na na nasledovne porty:
      23 (Telnet), 25, 465, 587 (SMTP), 7547 (CPE WAN Management Protocol TR-069)
      Pri dotaze na technickej podpore som sa dozvedel, ze Telekom porty neblokuje, po zadani reklamacie, ci tak napriklad nerobi ONT (hoci v bridge mode) jednoducho prisla genericka SMS, ze "problem" nie je u Telekomu.
      Ma niekto skusenost s tymto spravanim, ci uz Telekom firewall riesenia, alebo ONT?
      Vsetky ostatne porty (0-65535) boli priechodne, len vyssie uvedene podla nmap zvonku detekovane ako "filtered".
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od pakoni
      Dobrý deň,
      prešiel som celé fórum a pre istotu by som sa chcel uistiť, či ozaj neexistuje možnosť, ako "preniesť INT aj IPTV" jedným ethernetovým káblom z Huawei HG8245H v "bridge móde" (umiestnený v garáži) do domu a tam mať vlastné zariadenia - router a switche.
      Nepôjde to ani keby som mal v dome na vstupe manažovateľný switch, v ktorom by som nastavil porty do jednotlivých VLAN (s nejakými zodpovedajúcimi VLAN ID toho Huawei HG8245H ) ???
      Neprosím o rady typu "natiahni ďalší kábel" (áno, predpokladám, že keď natiahnem nový ethernet kábel a dám na koniec switch s IGMP snoopingom a nastrkám do neho aj tri magioboxy, pôjde to) ...
      Verím, že to niekto rozchodil... :-) 
      Juraj
      PS: Potom ma už napadá iba dať manažovateľný switch aj v garáži a ísť do neho dvoma patch káblami z Huawei HG8245H a rozbiť to na VLAN-y...
    • Od Mohinder
      Ahojte, 
      Prosím Vas potrebujem rozšíriť internet do záhrady. 
      Mam router od telekomu ZTE a dve antény TP link CPE 210. Prvú som nastavil ako access point podľa manuálu a nastavil ip adresu 192.168.1.254 a pripojil cez LAN ale keď sa pripojim na Wi-Fi K anténe neprideli mi ip adresu a wifi z antény je offline. Router má ip 192.168.1.1. Treba  niečo ešte nastaviť na ZTE routry alebo niečo? 
      Ďakujem. 
    • Od Lukas.pomajbo13
      Dobry deň , chcem sa spýtať mám optický internet balík XL a sagemcom ,kedže tento modem bude v skrini, chcem kupiť lepsí router aby mi pokryl 4i byt, myslíte že tento Asus RT-AX89X bude dobrá voľba alebo niečo iného lacnejšieho? čo by ste mi odporučili ?  s pripojeným za sagemcom by nemal byť problem žiadny alebo ?