Otázka

• 0

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pri internete vzduchom sú dva spôsoby pripojenia. Prvý je ten čo spomínate Vy, že máte iba jeden router, ktorý máte vnútri a  pri druhom spôsobe, je ešte aj vonkajšia anténa. Vo Vašom prípade skúste najprv zavolať na technickú podporu 0800 123 777 nech Vám preveria službu, a zistia či nebude potrebné aj zmeniť pripojenie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od voloda1981
      Dobrý deň zaplatil som si prémiový router,mal by mať 5ghz wi-fi bol mi dodaný technikom Huawei hg8145v5 kde funguje iba 2,4ghz wi-fi mám nárok na výmenu routra.Dakujem za odpoveď
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.