Sereď, žiadne nové pokrytie optikou do 100 dní?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

ešte minulý mesiac telekom plánoval zaviesť optiku na ulici Podzámska, Sereď. Po aktualizácii mapy sa nechystá žiadne nové pokrytie

optikou na spomenutej ulici do 100 dní. Znamená to, že nás odložili na budúci rok, kedže mimo letného obdobia optiku neinštalujú?

Okrem Podzámskej bola v pláne aj Stromová ulica. Obidve vypadli.

optika_ziadne_nove_pokrytie.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

pozeral som teraz mapu a žiadne miesto (nielen Sereď) nemá "plánované lokality", keď si pozriem súbor s dátumami, nie sú tam žiadne plánované, iba dokončené lokality. Mám pocit, že je to skôr bug :) skús načítať zajtra cca po 9:30, vtedy to zvyknú refreshovat, ale možno niekto napíše niečo presnejšie

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máš pravdu, už to tam nabehlo. Bol to asi len bug.

Už som mal pocit, že po 3/4 roku neustáleho posúvania termínov to úplne zabalili.

Našťastie to tak nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Here we go again...

Aktualizacia mapy 15.6. 

Why???

telekom pokrytie do 100 dni.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ulica Podzámska by mala byť dokončená do 30.06.2021, ulica Stromová je už spustená. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Web Telekom.sk v e-shope avizoval od 30.6. optiku. Je 30.6. a ponúka po starom len VDSL. Ktovie aké komplikácie tam nastávajú?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

no budem sa držať mirkovho vyjadrenia. 

ak 30.6. mala / bola dokončená výstavba, tak ešte od dokončenia môže trvať do 100dní ku sposteniu. môže to byť týždeň, môžu to byť  3 mesiace. 

je to na splnenie zákonných podmienok a rýchlosť záleží aj od toho aké rýchle budú úrady. 

lebo dokončenie a spustenie sú dve odlišné veci a neviem, kde ste to hľadal vy, budem sa v tomto skôr spoliehať na mirka. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no budem sa držať mirkovho vyjadrenia. 

ak 30.6. mala / bola dokončená výstavba, tak ešte od dokončenia môže trvať do 100dní ku sposteniu. môže to byť týždeň, môžu to byť  3 mesiace. 

je to na splnenie zákonných podmienok a rýchlosť záleží aj od toho aké rýchle budú úrady. 

lebo dokončenie a spustenie sú dve odlišné veci a neviem, kde ste to hľadal vy, budem sa v tomto skôr spoliehať na mirka. 

Ja to len potvrdím. Termín je vždy orientačný, ako píše kolega, je potrebné vysporiadať legislatívne záležitosti a vtedy môže dôjsť k posunutiu spustenia služieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Tobias_Palko
      Dobrý Deň , chcel by som sa spýtať , sú nejaké blízke plány pre zavedenie optického internetu v Papradne , Brvništi . Ak áno nejaké bližšie informácie kedy by sa to môhlo uskotočniť ? Vopred ďakujem za odpoveď  .
    • Od Dufus89
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať či sa tento rok stihne dobudovať optika v obci Malinovo ktorú buduje pre Telekom Suptel. Podľa rozpisu mali byť niektoré ulice už dávno hotové, avšak internet tam nie je dostupný. Konkrétne mi ide o Broskyňovu ulicu ktorá je naplánovaná na realizáciu koncom októbra.
      Hlavne vsak či vôbec bude tento rok internet spustený.

Dakujem

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem