Sereď, žiadne nové pokrytie optikou do 100 dní?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

ešte minulý mesiac telekom plánoval zaviesť optiku na ulici Podzámska, Sereď. Po aktualizácii mapy sa nechystá žiadne nové pokrytie

optikou na spomenutej ulici do 100 dní. Znamená to, že nás odložili na budúci rok, kedže mimo letného obdobia optiku neinštalujú?

Okrem Podzámskej bola v pláne aj Stromová ulica. Obidve vypadli.

optika_ziadne_nove_pokrytie.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

pozeral som teraz mapu a žiadne miesto (nielen Sereď) nemá "plánované lokality", keď si pozriem súbor s dátumami, nie sú tam žiadne plánované, iba dokončené lokality. Mám pocit, že je to skôr bug :) skús načítať zajtra cca po 9:30, vtedy to zvyknú refreshovat, ale možno niekto napíše niečo presnejšie

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máš pravdu, už to tam nabehlo. Bol to asi len bug.

Už som mal pocit, že po 3/4 roku neustáleho posúvania termínov to úplne zabalili.

Našťastie to tak nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od normicek
      Dobrý den,
      víte někdo termín připojení optiky v Alžbetinom dvore, ul. Klinčeková? Chráničku už mám propojenou až do domu, čekám jen na zafouknutí optiky. Telekom slíbil do 30.4 pak do 30.5 a stále se nic neděje. Díky.
    • Od Jancerny777
      Budovanie optiky Lehota pod Vtacnikom? 
    • Od Martin_90
      Dobrý deň 
      Rád by som sa informoval kedy bude pokračovať kopanie optiky vo Hviezdoslavove časť záhrady . Poprípade aku ziadost treba zaslat aby bol internet zavedeny aj na našu ulicu . 
    • Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Počul som že plánujete dať optický internet do chatárskej oblasti v Nižnom Klátove. Zaujímalo by ma že či by sa tá optika dala dať aj trošku ďalej než plánujete pretože my bývame cca 300 metrov od tadiaľ a ešte okolo nás je veľa ľudí čo by chcelo internet tiež. (Bývam v okolí Chaty Klatovianky) Ďakujem vopred za odpoveď.

• Od Froster
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať, či sa niekedy neuvažuje o vybudovaní optickej siete v Dúbravke na uliciach Bezeková, Tavaríkova osada, Záhradkárka. Čo som pozeral mapu dostupnosti, tak sme jedna z mála oblastí v mestskej časti Dúbravka, ktorá stále nie je pokrytá. Bývam tu už 14 rokov a je veľmi smutné vidieť, že sa za ten čas takmer nič v tejto veci nepohlo. Pritom táto štvrť sa stále rozrastá, takže perspektíva tu určite je. O to horšie že približne 200m od nás sa nachádzajú paneláky, kde optika natiahnutá je. Internet na metalike je na rok 2021 proste na smiech.
      Skúsim sa spýtať inak. Dočkám sa v priebehu nasledujúcich 10 rokov nejakej zmeny?
      Ďakujem pekne za akúkoľvek odpoveď.
    • Od IvanPagac
      Dobry den, 
      v Rovinke sa robi optika od telekomu, uz je v niektorych uliciach potahana, kable vsak nie su este natiahnute v domoch/bytoch. 
      Pisal som na telekom, kedy tak planuju spravit, a bolo mi odpisane, ze sa v mojej lokalite neplanuje ziadny internet, co ma celkom pobavilo.
      Rad by som sa ale spytal kedy sa zacne s tahanim kabklov do bytov/domov v Rovinke
      Dakujem
      Pagac