Optika Zobor

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa spýtať kedy bude optika na Zobori celé územie pokryté aby sa dalo pripadne pripojenie lebo jedno územie je že ledva tam ide DSL a potom zrazu nejde a jedine pripojenie je tam vzdušné 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika v tejto časti mesta nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jurajberner
      Chcel by som vediet ako mam postupovat ked chcem pouzivat svoj vlastny ONT router.
      V ponuke od telekomu je moznost mat internet bez routera od telekomu. mam svoj vlastny ONT router ktory teraz nepouzivam a chcel by som ho vymenit s tym co mam teraz od telekomu.
      Treba niekde nahlasit MAC adresu? pripadne poziadat o nejake konfiguracne nastavenia?
      mate niekto skusenost?
      Dakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od branislavcomor
      Dobrý  deň, chcem sa spýtať či sa plánuje v najbližšej dobe budovanie optickej siete v Devínskej Novej  Vsi (Bratislava) na ulici Bystrická. 
      Je neskutočné, že v hlavnom meste Slovenska nie som schopný mať nič lepšie ako download 14 Mbps a upload 0.8 Mbps, je to  neskutočná tragédia, internet má problém utiahnuť viac ako jedno zariadenie.
    • Od o.cepicky
      Dobry den,
      na mojej adrese mam k dispozicii vsetky dostupne sluzby Telekom cez opticky internet. Podla Telekomu mam dokonca pristupovy bod v byte co vsak urcite nieje pravda.
      Momentalne pouzivame sluzby od UPC (opticky internet po koaxial kabli + televizia). Rozvody vyzeraju asi tak, ze zo UPC hlavneho zariadenia v pivnici je natiahnuty privodny koaxialny kabel do bytu (chodba), z ktoreho su spravene rozvody do vsetkych miest v byte spolu s jednym pristupovym bodom (v obyvacke 15m vzdialeny), ktory je samozrejme tiez koaxial.
      Telekom ma tiez svoje hlavne zariadenie v pivnici.
      Ake mam moznosti?
      Je mozne pouzit nejaky prevodnik z koaxial na optiku? Koaxial kabel z pivnice do bytu by sa dal vymenit za opticky, ale neviem si predstavit ako sa dostat do 15m vzdialenej miestnosti.
      Urcite nechcem tahat kabel po listach lebo to je cez troje zarubne a vyzeralo by to otrasne, idealne by bolo ak by sa dal aspon z casti vyuzit stary koaxialny rozvod.
      Dakujem za rady
    • Od PhilipVarga
      Dostal som ponuku na preradenie na Magio Optik. Viazanost ma ostat nezmenena a ma ostat aj Magio TV.
      Pri rozkliknuti prilozeneho linku mi len otvori telekom aplikaciu a nastavenia internetu.
      Pri pokuse o zmenu cez telekom web stranku mi pise ze si musim dokupit pevnu linku alebo objednat optik net a magio tv ako dalsiu sluzbu bez moznosti preradenia.
      Ako mam toto riesit bez telefonickeho kontaktu?

• Od AMPCOMETAL
      Ahojte!
      mám problém s latenciou pri zriadení VPN a pripájaní sa na pracovný server , WiFi/kábel, optika. 
      Rýchlosť pripojenia je OK, pri hotspote cez mobil problém nie je. 
      Vďaka za radu.