Otázka

• 0

Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Nejde o typ programu na tel. cisle ale o samotne telefonne cislo. Kredit sa medzi telefonnymi cislami presuvat neda. Pri zmene programu jedneho telefonneho cisla z Easy na Predplatenku, kredit zostava na cisle aj po zmene programu. V najhorsom pripade sa skrati platnost iba bonusoveho kreditu na jeden mesiac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kredit nijako, ale je možné rovno prejsť na Predplatenku z EASY  Prechod z Easy na novú predplatenku môžete zaslaním SMS správy v tvare PREDPLATENKA na číslo 12330. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od nechala
      Važ. spoločnosť, mne sa osobne nepáči, akým spôsobom ponukate bonus k predplatenke. To sa nahanbíte, dať bonus len na 30 dni?  Kto vám robí tržby, len klienti telekomu a vy im date takýto darček. Strčte si ho do zadku. Mate drahe mobily, drahé paušaly a vy sa ešte budete chváliť nejakými nezmyselnými akciami a dokonca aj v televízii. Tá je pre vás prednejšie, ako vaši klienti. Len z tých reklám koľko zarobíte. Hanba vám.
    • Od Simonsliz
      Prečo nemám na novej sim karte žiadny signál ani sieť operátora nemám a dnes som ju kúpil som karta sa volá predplatenka s telekomu ale stále mi nejde