SageCom 5670 - back-up / firmware

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim,

vyznate sa niekto s tymto router-om? Zda sa mi, ze vobec nefuguje moznost spravit back-up nastaveni. Po kliknuti na tlacidlo back-up sa nic nestane.

Zatial som nenasiel ani kde sa da skontrolovat, ci nevysiel novy firmware alebo aspon informaciu aka verzia firmware-u je vobec na zariadeni.

Celkovo sa v tom menu velmi zle orientuje.

Vdaka za pomoc!

Sagecom 5670 backup.png

Editoval/-a s.polak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mohinder
      Ahojte, 
      Prosím Vas potrebujem rozšíriť internet do záhrady. 
      Mam router od telekomu ZTE a dve antény TP link CPE 210. Prvú som nastavil ako access point podľa manuálu a nastavil ip adresu 192.168.1.254 a pripojil cez LAN ale keď sa pripojim na Wi-Fi K anténe neprideli mi ip adresu a wifi z antény je offline. Router má ip 192.168.1.1. Treba  niečo ešte nastaviť na ZTE routry alebo niečo? 
      Ďakujem. 
    • Od Lukas.pomajbo13
      Dobry deň , chcem sa spýtať mám optický internet balík XL a sagemcom ,kedže tento modem bude v skrini, chcem kupiť lepsí router aby mi pokryl 4i byt, myslíte že tento Asus RT-AX89X bude dobrá voľba alebo niečo iného lacnejšieho? čo by ste mi odporučili ?  s pripojeným za sagemcom by nemal byť problem žiadny alebo ? 
    • Od martin915
      Dobrý den 24.júla my končí viazanosť a chcel by som predlžiť Magio sat L + magio internet vzduchom L.Je tu taký problém že u nas robia optický internet a ten bude spustený o 2 mesiace.Lenže ja si chcem nechať magio Sat,ale ked si dám optický internet už nemožem mať chytrý balík v zľave čo my povedala operátorka cez hovor.Chytrý balík mam teraz za 31,2€.kolko by som platil za  magio sat L + opitcký internet L bez chytrého balíku-čiže bez zľavy?dakujem
    • Od Mato_Z
      Zdravím. Ako je to prosím s možnosťou použiť vlastné ONT/SFP modul pri Magio optickom internete (internet + IPTV + VoIP), teda priame zapojenie SC konektora do svojho vlastného zariadenia? Dočítal som sa rôzne informácie o blokovaní ONT na základe sériového čísla, nutnosti vždy použiť len zariadenie od Telekomu. Vie mi niekto prosím objasniť aký je aktuálny stav? V súčasnosti používam ONT v bridgi a PPPoE vytáčam na mojom Mikrotiku, kde mám mnoho špecifických nastavení, VPN sieť apod. IPTV a VoIP telefón (riešenie pevnej linky) sú pripojené cez ONT. Rád by som však zakúpil MikroTik RB4011iGS+RM https://mikrotik.com/product/rb4011igs_rm s SFP portom a vhodným GPON modulom. Problém je, že modul "GPON ONU module" https://mikrotik.com/product/SFPONU sa už nevyrába.     
      Takže otázky sú 2:
      Ako je to s vlastným ONT/SPF modulom z pohľadu Telekom? Napr. je možné cez support zaregistrovať svoje vlastné zariadenie podľa sériového čísla?
      Vie niekto prosím o použiteľnom a dostupnom GPON SPF module pre MikroTik RB4011iGS+RM?
      Vďaka.
    • Od davidblackday
      Pred nejakým časom sa  v Nesvadoch budovala optická sieť. Ale v niektrorích uliciach ako napríklad u nás na Hradnej ulici len na párnej strane ulice. A chcem sa iformovať či sa bude nejakým spôsobom pokrívať dostupnosť internetu aj na druhej strane ulice ?