Nemecké stanice preradený do spravodajstva

Otázka

• 0

Od dnešného dňa milí Telekom preradil nemecké stanice do spravodajstva, keď si chcete trocha učit po nenecky budete musieť priplatiť...to môže takto robiť stanicami čo chce? Hlavne že mesačný paušál sa nezmenil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Od dnešného dňa milí Telekom preradil nemecké stanice do spravodajstva, keď si chcete trocha učit po nenecky budete musieť priplatiť...to môže takto robiť stanicami čo chce? Hlavne že mesačný paušál sa nezmenil.

No tak toto je pekne chrapunstvo ...   @Terka @Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze som si telku k internetu dohodil prave koli tymto programom ma nuti zajtra zavolat na podporu a vzhladom na zmenu spravenu zo strany dodavatela zrusit televizny balicek ... Skoda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Z dôvodu zrkadlenia všeobecnej zákazníckej preferencie boli tieto kanály zaradene do špecializovaného balíka ( spravodajsky) . Do budúcna nevylučujeme opätovné zaradenie do základného balíka alebo jeho preradenie do tematicky príbuzného balíka.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrkadlenie všeobecnej zákazníckej preferencie?

To by ma zaujímalo, čo má napríklad ORF1 spoločné so spravodajskými televíziami?

Kvôli tomu je to spravodajská televízia, že tam večer chodí Zeit im Bild?

To môžete rovno aj RTVS 1 zaradiť do spravodajského balíčka, lebo tam večer chodia Správy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Z dôvodu zrkadlenia všeobecnej zákazníckej preferencie boli tieto kanály zaradene do špecializovaného balíka ( spravodajsky) . Do budúcna nevylučujeme opätovné zaradenie do základného balíka alebo jeho preradenie do tematicky príbuzného balíka.

Pekný deň

Terka

@Terka velmi kratkozraka odpoved kedze Pro7, Sat1, RTL, RTL II su vseobecne programy obdobne Markize, JOJ a spol a nie zamerane na spravodajsku tvorbu ktora btw. na Pro7 zabera cca 5% casu. Kedy preradite CT1, CT2, RTVS, JOJ, Markiza do spravodajskeho balika?

A dalsia otazka, kedze boli odobrate z balicka Nemecky alebo XL, preco sme neboli ako platitelia informovani a ako budeme kompenzovani???

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako si dovoľujete len tak preradiť kanály do plateného balíčka keď boli zaradené pri podpise dodatku do základného , čistý podvod na zákazníka....

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrkadlenie všeobecnej zákazníckej preferencie?

To by ma zaujímalo, čo má napríklad ORF1 spoločné so spravodajskými televíziami?

Kvôli tomu je to spravodajská televízia, že tam večer chodí Zeit im Bild?

To môžete rovno aj RTVS 1 zaradiť do spravodajského balíčka, lebo tam večer chodia Správy.

ORF 1 a ORF 2 stále fungujú...

Zaujímavé je, že v službe Mágio GO, ktorú mám zdarma k pevnej službe Magio TV (balík L) mi programy ako RTL, SAT1, ZDF a pod fungujú aj naďalej. 

Každopádne je to zdieranie ... však tie televízie vysielajú zadarmo na satelite Astra 19.2 dokonca v HD kvalite  a nenažratý Telekom chce z toho vytrieskať peniaze. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar