Optický internet Kostolné Kračany

Otázka

• 0

Dobrý deň!

Je plánovaná výstavba optického internetu v obci Kostolné Kračany?

Ak áno, kedy?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika je plánovaná v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od momo371
      Dobrý deň,
      vo Vrbovom postupne spúšťajú prevádzku optického internetu na odľahlých miestach, rôzne bočné uličky a pod. kde bola iba technológia ADSL. Avšak plánuje Telekom optický internet aj pre sídliská, kde je technológia VDSL a konkrétne u mňa max. 40Mb/s? Adresa Beňovkého 355 prípadne aj 6. Apríla.
      Ďakujem

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od marekTin
      Ahojte,
      predlzoval som zmluvu a pribudol mi mesacny poplatok za opticky modem. Mam ho tam uz vyse 6 rokov, nikdy som nic neplatil. Ide to v bridge mode, mam za nim svoj wifi router, ktory si vytaca PPPoE. Na infolinke mi povedali, ze to musim platit, ze nemam na vyber,  svoje zariadenie si tam dat nemozem.
      Pride mi nekorektne, ze oficialne uvadzaju cenu za opticky internet, ale za tu cenu mi ho vlastne prevadzkovat nevedia, su tam dalsie skryte poplatky, ktorym sa vyhnut neda.
      Ako to mate vy s platenim za ich modem?

• Od MarcelPanac
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je niekedy v budúcnosti plánovaná optika u nás vo Hvozdnici, aktualny internet je hrozne pomalý, suseda má  cez anténu a má 140mbps zatial čo ja 10mbps od vás. Nechcel by som odchádzať. Mám u vás všetky služby, ale táto rýchlosť už nestačí. Preto sa pýtam či je niečo v pláne, alebo či mám prejsť inde
    • Od ComfyKozy
      Dobrý deň,
      Dopočul som sa, že tento rok budete ťahať optický kábel v Prešove na ulici Pod Táborom. Chcem sa opýtať, v ktorom mesiaci je plánovaný začiatok realizácie? Ak potrebujete číslo domu tak napr. číslo 16.
      Ďakujem