Otázka

• 0

Zdravim,nasiel by sa niekto kto realne rozbehal magio tv s tp link vdsl routrom ?Prosim ziadne neoverene postupy ktore su na forach alebo hokusy pokusy.Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ano mám Tp-link archer VR2800v a jeden magio box. Pripojenie je active ethernet to znamená že do domu je zavedená optika a do bytov lan kábel. Prihlasujem sa klasicky meno@optik a heslo. Pôvodne som dostal k službe premiový router Sercomm speedport+ ale to je rovnaká tragedia ako ADB VV3212. Na tp-linku som vypol wifi a zapojil Ubiquiti unifi ac lite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano mám Tp-link archer VR2800v a jeden magio box. Pripojenie je active ethernet to znamená že do domu je zavedená optika a do bytov lan kábel. Prihlasujem sa klasicky meno@optik a heslo. Pôvodne som dostal k službe premiový router Sercomm speedport+ ale to je rovnaká tragedia ako ADB VV3212. Na tp-linku som vypol wifi a zapojil Ubiquiti unifi ac lite.

Mas optik a nie dsl ako ja takze zrejme si nemusel nic nastavovat kedze si ani ziadny postup nenapisal.Pri DSL magio nefunguje len tak zapojenim kabla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo by som nenastavoval a nenapísal si že ideš cez dsl len že kto rozbehal s tp-link vdsl routrom a to som spravil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo by som nenastavoval a nenapísal si že ideš cez dsl len že kto rozbehal s tp-link vdsl routrom a to som spravil.

Postup ? Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja to mam takto

2020-03-03 (2).png

2020-03-03 (7).png

2020-03-03.png

Inked2020-03-03 (1)_LI.jpg

Inked2020-03-03 (5)_LI.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto iste som skusal a neslo to.Ale dakujem za navod mozno pomoze niekomu inemu ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomec27
      Ahojtepotreboval by som poradit vo spravnom vybere wifi routra. Zatial mam 2 mozne modely a to Asus TUF-AX5400 a TP-Link Archer AX73. Router bude zapojeny za modemom od Telekomu ,Rychlost bude 700/140Mb/s. 
      Ktory by bol vhodnejsi , pripadne aky je spolahlivejsi? 
      Alebo co by ste doporucili do 150€. Dakujem velmi pekne za odpoved 
    • Od miro116
      Prosim vás dcera my bez môjho vedomia objednala tv magio č. Objednavky GUUGMY poprosím vás o storno objednávky ďakujem za porozumenie
    • Od Maros amphibius
      Dobry den, v decembri mi konci viazanost sluzieb internet a TV. Chcel by som predlzit viazanost s vyysou rychlostou internetu. Chcem sa spytat, ked teraz predlzim zmluvu, tak pri vianocnych akciach uz nebudem mat narok na nejake zariadenie a mam radsej pockat? Pred 2 rokmi som predlzoval viazanost a na splatky som vzal istu elektroniku a momentalne neviem, ci budem mat narok na produkt aj keby som predlzil zmluvu uz teraz alebo mam cakat.
      Dakujem.
    • Od Dinotopia
      TLC HD KEDI PRIDÁ TELEKOM DO IPTV
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od informovanost
      Zdravím... taká stupídna otázka.....ale
      nedávno som si dal predĺžiť viazanosť a miesto boxu s nahrávaním som zobral bez nahrávania.
      a tento nový box praská.... najlepšie by som to opísal asi ako praskanie dreva v ohni. 
      žiaden dym, žiaden zápach spáleniny, žiadne viditeľné iskry, nie je horúci nejak nadrámec.....
      tak by ma zaujímalo či to je normálne, alebo je vadný kus.... lebo je to prinajmenšiom divné....
      aby som sa jedného dňa nezobudil, že mi podpálil byt alebo niečo.... 
      vďaka....