Otázka

• 0

Zdravím, 

takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 

Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

https://www.telekom.sk/wiki/televizia/magio-go - tu je uvedené: 

Ak ste si zriadili alebo prolongovali službu Magio televízia na pevnej sieti alebo Magio televízia cez satelitnú anténu po 25.2.2021, službu Magio GO TV, ktorú ste získali zadarmo, môžete sledovať na jednom zariadení Magio GO TV Box, PC, tablet alebo mobil. Ďalšie jedno zariadenie Magio GO TV Box, PC, tablet alebo mobil si pridáte dokúpením prístupu.

Registrácia zariadenia prebehne automaticky po spustení živého vysielania.

Televízor tam už akosi nie je:-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mukky89
      Dobry den,
      uz asi 5 dni mam problem s prepinanim kanalov na Magio GO - Smart TV s Androidom.
      Niekedy mi zobrazí iba 8 zakladnych kanalov. Preblikava logo kanalu stale a ked sa snazim prejst na nejaky iny kanal tak vypise ze neexistuje.
      Ma niekto podobny problem ?
      skusal som vsetko mozne, vypnut zapnut Magio GO, odinstalovat a nainstalovat Magio GO, vypnut zapnut TV, killnut v procesoch atd... stale to robi to iste
      prikladam video: https://photos.app.goo.gl/xg1mGqPPfC68Rwgf9
      vdaka za info

• Od Bouris
      Ahoj,
      Je mozne menit audio na Magio Go app na LG tv? Viem ze je mozne napr. pre sport2 zmenit jazyk z cz na sk v android magio go appke. Na LG magio go appke taku moznost nikde nevidim a mam default cz audio. Neviem to upravit na sk audio

• Od RobertKE
      Dobry den.
      Mam opticky internet + Magio TV + router Huawei HG8145V5.
      Kupil som novy router TP-Link Archer C80 najma kvoli 5 ghz wifi.
      Staci ked vo webovom rozhrani Huaweiu najprv vypnem Wifi a nasledne prepojim Huawei s novym Tp-linkom LAN kablom do WAN portu Tp-linku? Cize 2,4 GHZ aj 5 GHZ Wifi bude vysielat len novy TP-Link.
      To, ze budem 2x za NATom by nam nemalo prekazat. Zatial by som NEDAVAL prepnut Huawei do "bridge modu" pokial to nie je nevyhnutne.

Dakujem za rady.
    • Od zbartos
      Dobrý deň,
      Neuvažujete prosím vrátiť Magio go pre 4 zariadenia (alebo aj pre viac zariadení) na Smart Tv cez aplikáciu, ako to bolo predtým pre tých, ktorý mali Magio sat/kábel? Kľudne by som platil povedzme poplatok ako je pri ďalšom TV za magio box pri Magio sat/kábel. Čiže napr. 1,94€ za 1 nemobilné zariadenie - Smart TV a potom za každé ďalšie príplatok 1,94€. Nechcem riešiť káble, je to komplikované. Nechcem riešiť žiadne Magio go tv box ani nič iné, len aplikáciu.  Takto si platím TV cez internet od konkurencie a pritom by som to mal rád všetko od jedného operátora. Boli sme všetci zvyknutí na magio go cez Smart Tv, resp. android TV.
      Vďaka
    • Od JakubKulisek
      Nefunguje mi prihlásenie do TV Magio GO ked zadám udaje ktore ste mi zaslali do smsky kde je chyba ?????????