sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ondrej
      Chcem sa opýtať tých, ktorí majú k Magio TV službu "Magenta 1 TV archív", či im funguje funkcia "Spustenie programu od začiatku"?
      Pýtam sa kvôli tomu, že platené Archívy túto funkciu majú v názve a pred rokom mi kontaktné centrum na túto otázku poslalo odpoveď, že funkcia "Spustenie programu od zaciatku" žiaľ, nie je dostupná v "Magenta 1 TV Archíve".
      Momentálne mám "Archív S", ale keďže od 1.5.2022 má byť v "Magenta 1 TV archíve" 16 programov, chcem prejsť na tento.
      Na stránke Telekomu je uvedené toto:
      Užite si kontrolu nad TV vysielaním s funkciou zastavenia a pretočenia
      S Magio televíziou vám doručíme aj šikovný ovládač, s ktorým môžete práve sledovaný program pozastaviť až na 90 minút a dopozerať neskôr alebo ho pretočiť späť až do času, kedy ste ho začali sledovať (max. však 90 minút) a znovu spustiť. Možnosť pretočiť program späť sa vynuluje po prepnutí na inú TV stanicu.
      Sledujte už odvysielaný program až 7 dní späť s Magio TV Archívom
      Navyše si s Archívom môžete program spustiť od začiatku alebo pretočiť späť aj po prepnutí TV staníc.
      Logicky mi teda vychádza, že všetky druhy Archívu umožňujú spustiť program od začiatku.
      Vopred ďakujem za odpovede.
    • Od szabova.danus
      Ako sa dá v magente 1 meniť správcu skupiny. 
    • Od martinkepko
      Dobrý deň, nemáte niekto prosím miesto v Magenta skupine ? Ak áno, rád by som sa k niekomu pridal. Ďakujem
    • Od pepo930
      Ahojte hľadám člena do skupiny Magenta 1 s paušálom. Ja využívam pevné služby a získame tým obaja vy viac dát a ja vyššiu rýchlosť internetu.V prípade záujmu ma kontaktujte na čísle 0950 456 789
    • Od krokodyl
      Ahojte, hľadám niekoho do skupiny kto ma aj pevné služby. Prípade záujmu mi napíšte správu  dik   
    • Od Zvoncek123456
      Dobrý deň, chcem si založiť novú skupinu s priateľom a využiť, tak akciu dáta navyše, no potrebovala by som pridať niekoho kto má internet, TV alebo pevnú linku..?!  Našiel by sa niekto taký.. Ďakujem