Magenta hľadám

Otázka

• 0

čaute, ponúkam Magio TV a Internet do Magenta skupiny :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Bolo by možné sa pridať k vám do skupiny ? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja hľadám niekoho kto má paušál :) a na svoje číslo založí Magenta skupinu a pridá tam moje pevné služby :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pevné služby sa dajú pridať len cez mobilné číslo, stačí predplatenka, alebo Bez záväzkov, inak ich nepridáš. Ten kto má paušál získa dáta navyše a ty asi nebudeš mať žiadnu výhodu snáď len Magio archív zadarmo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Od Telekomu máme iba pevné služby, mobilné služby u nás nevyužíva nikto.. A kvôli tomu archívu zháňam niekoho s Telekom SIMkou aby založil Magenta skupinu s mojimi pevnými službami  :)

A skupina sa dá založiť iba s paušálom, predplatenka sa dá iba pridať 

Editoval/-a tyler91

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto sa to nedá, aj ja som to riešila. Pevné služby pridáš len cez mobilnú službu, ktorá bude na rovnakom rodnom čísle ako pevné služby. Ja som zvolila Bez záväzkov, ten som dostala cez web zadarmo a pre udržanie mi stačí jeden hovor, alebo jedna sms raz ročne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máte to ešte aktuálne? Mam Nekonecno SD . Skupinu by nebol problém založiť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áno, napíšte mi mail na Vás

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napíšte na boganfrantisek@gmail.com. dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...
    • Od eduardvarga1
      zdravim, mam od Telekomu Magio Optiku.  Prida ma niekto do Magenta1 skupiny?
      (Bolo by to vyhodne pre oboch. Mne by dali vyssiu rychlost, k mobilnym sluzbam by Vam dali viac dat..)
      Kontakt:  edwardo@post.sk
    • Od evasmutna19
      dobryden mame skupinu magenta 1 v ktorej je zatial pausal T ideal 21(ten je mojej kamaratky,ktora ma pevny net od ineho operatora ) a ja mam  doma opticky internet a pocula som ze po novom ked ste v magenta 1 budete mat rychlejsi internet tak sa chcem spytat ako tam pridam moj internet do tej skupiny ak v telekome nemam cislo,staci mi kupit preplatenku na moje rodne cislo a potom to pridat do skupiny?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od kircak
      Zdravím. Ako mozem zrušiť darovanie dát? 
    • Od vajdiak
      Dobrý deň,
      ako prosím zruším magentu? Chcem si do svojej skupiny pridať číslo, ktoré už je správcom v inej a nikde sa neviem dopátrať, ako túto jeho magentu zrušiť, alebo ako ju opustiť. Hľadám aj v Telekom aplikácii aj na Telekom portáli, no keď sa do magenty prihlásim, nikde tam nevidím niečo, čo by mi ju zrušilo.
      Ďakujem.