Optická sieť Nové Zámky

Otázka

• 0

Zdravím, 

chcel by som sa opýtať ohľadne výstavby optickej siete v Nových Zámkoch. Aktuálny stav je taký, že optický kábel (na Čerešňovej ul) nám už “trčí” priamo pred domom. Avšak nie sú spojené v stĺpikoch. 
Otázka znie - kedy sa plánuje dokončenie optiky?

PS: Ulica Čerešňová pôvodne ani nebola v projekte, opt. káble sa nakoniec natiahli na jej časť. 
PS2: keď som sa pred mesiacom cca pýtal na infolinke, vyjadrenie k podnetu mi poslali na mail s tým, že v našej lokalite zatiaľ neplánujú rozšíriť fixné pokrytie.

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, 

ako to vyzerá? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, 

ako to vyzerá? :-)

keď sa mu vyjadria z projektového oddelenia

a bude prihlásený dá vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz to trvá trochu dlhšie, keďže som dosť pracovne vyťažený. Všetko vidím a riešim :) prosím teda o trpezlivosť. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika nie je plánovaná, preverím to opätovne koncom mesiaca, či sa niečo nezmenilo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Podľa dokumentu  telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx, som Čerešňovú ulicu nenašiel (nebola v zahrnutá v projekte/napriek tomu sa ale vybudovala).  
Našiel som ale všetky okolité ulice, na ktorých sa rovnako budovala a pri nich figuruje dátum do 31.8.2021. Je možnosť, že dokončenie na Čerešňovej ulici bude tiež v tom termíne? 
Ďakujem za odpoveď! :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

možnosť tam je. 

avšak to by aj tak neznamenalo, že bude funkčný od 1.9. 
dokončenie a spustenie sú 2 odlišné veci a spustenie môže byť do 100 dní od dokončenia výstavby. môže to byť i týždeň. 
na splnenie zákonných podmienok a podobne. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pale89
      Dobry den. Prosim Vas viete mi povedat ci sa chysta FTTH na Hajdoczyho ulici v Trnave?
      Ulica sa totiz bude rozkopavat za cca mesiac koli plynovym potrubiam. Na Vasej WWW je to znazornene ako pripravovane pokrytie GPON.
      Dakujem
    • Od mike288
      Pekný deň prajem vie mi niekto pozriet kedy bude výstavba optiky v obci Vyšný Klátov...Ďakujem za čas..........
    • Od antonko123
      Ako chce Telekom zareagovať na dohodu troch distribučiek el. energie ktoré planujú spolu s operátormi budovať optické siete po ich elektrických stlpoch v obciach po celom Slovensku?
      https://zive.aktuality.sk/clanok/151994/optika-pre-celu-sr-dohodli-sa-tri-distribucky-spolupracovat-budu-s-operatormi/
    • Od stanislav1256
      Dobrý deň, zaujímalo by ma či sa plánuje optický internet v obci Lúčky   (PSČ: 034 82)  okres Ružomberok?
      Vopred dakujem za odpoved.
    • Od tono89
      Dobrý deň, chcem sa opýtať či je plánovaná optika aj v obci Liptosvké Sliače?