Otázka

• 0

Zdravim. Kolko mesiacov pred ukoncenim viazanosti mozem vziet nove zariadenie. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pol roka pred skončením viazanosti... Ale radšej sa informuj na infolinke 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ARPAD1986
      Dobry
      Kedy konči viazanost na mojom tel.čisle 0911545094
    • Od Baramborka23
      Skoncila mi viazanost na internet a nechcem ju predlzovat. Ako mam postupovat?  A ako to bude s platbami. Automaticky sa to predlzuje? Musim navstivit pobocku na zrusenie? Dakujem
    • Od Ado198
      Dobrý deň. Chcem sa informovať kedy si môžem zobrať nový telefón. Ďakujem 
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den.
      zobrala som si nove zariadenie ku pausalu a s tovarom mi prisla aj predplatenka. O ziadnu som nepoziadala a prisla mi SMS ze som si ju objednala, no ja chcem pokracovat urcite so svojim pausalom, na kt som brala aj zariadenie. Co to teraz pre mna prosim znamena?
    • Od PeterFranko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať ako zistím výšku pokuty súvisiacej s ukončením zmluvy? Na firmu máme v telekome 2 služobné čísla, potrebujem zistiť aj dokedy majú viazanosť. Ďakujem