Otázka

• 0

Dobrý deň,

prosím o preverenie štádia projektu optického internetu v lokalte Bratislava, Devínska Nová Ves, Pieskovcová ulica.

Pred rokom ste poskytli informáciu, že sa rieši projektová dokumentácia vo vlákne https://forum.telekom.sk/topic/21417/#comment-58096

Aký je aktuálny stav? 

kedy bude realizovaný vysokorýchlostný internet aj vtejto časti Devínskej Novej Vsi?  

S pozdravom

Miroslav Burdych

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

projektanti neuviedli žiadny presnejší termín, len že to bude dokončené v termíne nad 100 dní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

preverím. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

projektanti neuviedli žiadny presnejší termín, len že to bude dokončené v termíne nad 100 dní. 

Ďakujem za snahu a preverenie. 

Nedakujem za kvalitu odpovede. Viac ako 100 je 101, aj 1000 aj 10.000 dni. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto fórum nie je určené na komunikáciu s telekomom a ani tu so zamestnancami komunikovať nebudete, ak tak, tak veľmi raritne. 

Toto fórum je určené na komunikáciu rovnakých úžívateľov ako ste napúríklad vy, medzi sebou. 

Mirka však dobre poznajú na projektovom pretože všetky otázky tohto typu tu z fóra rieši on. 

Môžete kľudne sa skúsiť spýtať priamo telekomu, ale som si skoro istý, že sa nedopracujete ani ku takej "nekvalitnej" odpovedi. 

Ahoj,
najprv: som vdacny za informacie. Prekvapila ma informacia, ze je to uzivatelske forum. Temy ako rozvoj siete a pod, by mali byt pod dohladom prave Telekomu.

Je super, ze aspon s niekym Telekom rozprava a velmi dakujem za informacie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miroslav Burdych

ako píše @informovanost, tu komunikujú najmä zákazníci Telekomu medzi sebou. @Mirko je jeden z našich superuserov, ktorí má najväčší prehľad v tejto problematike. Ak budeš chcieť mať lepší prehľad o fóre, pravidlá nájdeš aj tu https://forum.telekom.sk/assets/Podmienky_pouzivania_diskusneho_fora.pdf 

Verím, že v budúcnosti tu nájdeš aj iné odpovede na svoje otázky a budeme sa tešiť aj Tvojim podnetom, ktoré s nami môžeš zdieľať

prajem Ti príjemný deň :)

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ďakujem za snahu a preverenie. 

Nedakujem za kvalitu odpovede. Viac ako 100 je 101, aj 1000 aj 10.000 dni. 

Toto fórum nie je určené na komunikáciu s telekomom a ani tu so zamestnancami komunikovať nebudete, ak tak, tak veľmi raritne. 

Toto fórum je určené na komunikáciu rovnakých úžívateľov ako ste napúríklad vy, medzi sebou. 

Mirka však dobre poznajú na projektovom pretože všetky otázky tohto typu tu z fóra rieši on. 

Môžete kľudne sa skúsiť spýtať priamo telekomu, ale som si skoro istý, že sa nedopracujete ani ku takej "nekvalitnej" odpovedi. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od branislavcomor
      Dobrý  deň, chcem sa spýtať či sa plánuje v najbližšej dobe budovanie optickej siete v Devínskej Novej  Vsi (Bratislava) na ulici Bystrická. 
      Je neskutočné, že v hlavnom meste Slovenska nie som schopný mať nič lepšie ako download 14 Mbps a upload 0.8 Mbps, je to  neskutočná tragédia, internet má problém utiahnuť viac ako jedno zariadenie.
    • Od cipoSK
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa zvažuje alebo či je naplánované zavedenie optického internetu v Strážskom na ulici Pod hradom. Tento stav sa tu roky nerieši a už aj obce ako Vinné či Vinianske jazero, Kochanovce, majú optický internet. Sme v "meste" ale ako sto rokov za opicami... Ďakujem pekne za odpoveď.